VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Lindsay Lohan’

Lohan pranon varësinë nga alkooli

Lohan pranon varësinë nga alkooli

Lindsay Lohan është hapur në një intervistë për programin e Oprah Winfrey duke pranuar varësinë e saj ndaj alkoolit e medikamenteve dhe gjithashtu ka pranuar se ka konsumuar edhe kokainë. Aktorja e cila ka disa ditë që ka dalë nga rehabilitimi, theksoi nuk do e sabotojë më karrierën e saj. “Varësia ime ndaj alkoolit ishte […]

Lohan qëron hesapet me nënën

Lohan qëron hesapet me nënën

Edhe pse shumëkush ka shpresuar se ajo më në fund është pastruar prej drogës, u qetësua dhe iu kthye karrierës së saj të aktrimit, Lindsay Lohan nuk pushon së mbushuri ballinat e revistave anembanë botës me incidente. Siç raporton portali “Perez Hilton”, Lindsay ditë më parë është argëtuar deri në orën katër të mëngjesit me, […]

Lohan sulmohet në dhomën e hotelit

Lohan sulmohet në dhomën e hotelit

Një person është arrestuar pasi besohet se ka sulmuar aktoren Lindsay Lohan në dhomën e saj të hotelit. 26 vjeçarja ftoi Christian LaBellan në suitën e saj në një hotel në New York pasi ishte në një klub nate deri në orët e vona. Por, kur ajo pa foto të saj në telefonin e tij, […]

Leksione pa para për vozitëset e tmerrshme

Leksione pa para për vozitëset e tmerrshme

Lindsay Lohan dhe Amanda Bynes, duket se janë vozitëse aq të tmerrshme, saqë kanë shtyrë gjigantin “Goodyear” tu ofrojë të dyjave leksione pa pagesë. “Goodyear” në këtë mënyrë dëshiron të të zvogëlojë rrezikun që vie nga dy vozitëset më të tmerrshme ndonjëherë ndër yje.

Lohan përplas kalimtarin dhe ik

Lohan përplas kalimtarin dhe ik

Lindsay Lohan është arrestuar pasi me automjetin e saj e ka përplasur një kalimtar në afërsi të një klubi nate në New York. Aktorja problematike akuzohet se a ka goditur një 30-vjeçar derisa po e parkonte veturën e saj, Porsche Cayenne. Pas këtij akti LiLo ka ikur nga vendi i ngjarjes, mirëpo është arrestuar vetëm […]

Lindsay Lohan, dyshime për vjedhje

Lindsay Lohan, dyshime për vjedhje

Nuk mund të qëndrojë larg problemeve Lindsay Lohan. Aktorja amerikane është parë nga më shumë se një dëshmitar si personi që dyshohet se ka kryer vjedhje në një shtëpi në Hollywood.  Sipas ueb faqes TMZ, që e transmeton BW, aktorja nuk është akoma e dyshuara kryesore, por ka reaguar në një mënyrë duke detyruar të […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.