VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Linda Halimi’

Linda Halimi zhvishet ‘e gjitha’, vishet me ‘censurë’!

Linda Halimi zhvishet ‘e gjitha’, vishet me ‘censurë’!

Linda Halimi  shprehet “E di që jam e çmendur, dhe dua të vazhdoj në këtë rrugë… Unë nuk jam e zakonshme, kështu që mos prisni të jem”. Kështu ka shkruar këngëtarja Linda Halimi në mesazhin që i ka bashkangjitur një fotografie të re të postuar në profilin e saj në Facebook.

Linda tregon te pasmet

Linda tregon te pasmet

Tashmë ajo nuk fsheh asgjë, edhe kur është fjala për tu reklamuar. Kjo është këngëtarja Linda Halimi e cila kohë më parë vetëm dëgjohej zëri i saj, për shkak se nuk hynte në fëmrat elegante, por ato që kanë probleme me mbipeshën, e tashmë ajo duket të paktën në këtë foto shumë seksi.

Linda Halimi, kërkon vëmendje si vajzë seksi

Linda Halimi, kërkon vëmendje si vajzë seksi

Nëse do t’ju pyesnim në formë quizi se çfarë pune bën, në ç’fushë e bën, apo edhe kush është vajza në foto, patjetër që përgjigjet do të ishin nga më të ndryshmet dhe sigurisht do të kishte edhe nga ata që do të jepnin përgjigjen e saktë (fansat e shumtë që ajo ka). Këto janë […]

Linda përformon me ftesë të presidentes Jahjaga

Linda përformon me ftesë të presidentes Jahjaga

Samiti Ndërkombëtar të Gruas, me temën: “Partneriteti për ndryshim – fuqizimi i gruas”, që organizohet në Prishtinë nga data 4 deri më 6 tetor, nga Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga në mbështetje të USAID-it, do të mbledhë në vete shumë gra të fuqishme, ku njëra ndër to do të jetë edhe ish sekretaria amerikane, Madeleine […]

Linda Halimi, tjetër videoklip

Linda Halimi, tjetër videoklip

Pas publikimit të videoklipit të saj të shumëpërfolur “I just wanna”, Linda Halimi ka filluar punën rreth një tjetër projekti muzikor. Bëhet fjalë për xhirimin e videoklipit të këngës së realizuar në bashkëpunim me Boyan Levchev, djalin e ish ambasadorit amerikan në Kosovë, Christopher Dell.

Linda Halimi, pse kërkon të bëhesh diletante me zor?

Linda Halimi, pse kërkon të bëhesh diletante me zor?

Këto ditë në faqen e saj personale në facebook, Linda Halimi na ka bombarduar me lajmin e përgatitjeve të klipit të saj më të ri “I JUST WANNA …” . Linda ka menduar një mënyrë sipas saj inteligjente, të promovimit të klipit të ri duke joshur fansat me elementët më pak të rëndësishme që mund […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.