VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Leonora Jakupi’

Leonora Jakupi i bie saksofonit

Leonora Jakupi i bie saksofonit

Këngëtarja Leonora Jakupi sikur ka humbur paksa nga muzika apo nga programet festive, nuk është se pamë më ndonjë këngë të re. Por, flitet se do të vijë shumë shpejt me një këngë të re, baladë, madje në këtë foto që mendohet të jetë pjesë e videos, duket artistja me një instrument në duar, siç […]

Drenica nderon Leonora Jakupin me Mirenjohje

Drenica nderon Leonora Jakupin me Mirenjohje

Kengetarja Leonora Jakupi e cila ka kenduar per 28 Nentor ne Skenderaj, eshte nderuar nga Drenica me nje Mirenjohje te vecante. Ajo poashtu ka qene mysafire ne edicionin festiv te emisionit “Oxygen”. 14 vite me pare, me 28 Nentor 1998, Leonora lancon kengen e saj te njohur “A vritet pafajesia”, dedikuar babait dhe gjithe te […]

Leonora Jakupi ne duet me Sinan Vllasaliun

Leonora Jakupi ne duet me Sinan Vllasaliun

Kengetarja Leonora Jakupi, ka bere te ditur se sapo ka perfunduar kengen e saj te re ne duet me Sinan Vllasaliun. Kete prononcim ajo e beri gjersa ishte e ftuar ne emisionin “1 Kafe me Labin” te kanalit RTV21 me nikoqire Blerona Zeqiri. Ka disa muaj qe Leonora ka qene e angazhuar rreth babegjyshit te […]

Leonora Jakupi irritohet nga ‘Facebook-u’

Leonora Jakupi irritohet nga ‘Facebook-u’

Plasimet në rrjetin social Facebook nga njerëz të ndryshëm për martesën e këngëtares Leonora Jakupi nuk kanë të ndalur. Ajo tani po ndjehet mjaftë e irrituar me këta njerëz të cilët plasojnë spekulime nëpër faqet e internetit, duke montuar foto me djem të cilët nuk janë të njohur për Leonorën. “Sinqerisht po ndjehem shumë e […]

Leonora Jakupi, e bukur pa ndërhyrje kirurgjikale

Leonora Jakupi, e bukur pa ndërhyrje kirurgjikale

Konkurrenca e madhe në botën muzikore ka bërë që këngëtaret e sotme të mos kursejnë asgjë, vetëm e vetëm për ta fituar vëmendjen e medieve dhe me këtë rast edhe të publikut të tyre. Të pakta janë ato që i kanë rezistuar ndërhyrjeve kiru-rgjikale për të rritur gjoksin, fryrë buzët, rregulluar hundën e opera-cione të […]

Leonora nuk ka nevojë për ndërhyrje kirurgjikale

Leonora nuk ka nevojë për ndërhyrje kirurgjikale

Konkurenca e madhe në botën muzikore ka bërë që këngëtaret e sotme të mos kursëjnë asgjë vetëm e vetëm për ta fituar vëmendjen mediale, e me këtë rast edhe të publikut të tyre. Të pakta janë ato që i kanë rezistuar ndërhyrjeve kirurgjikale për të rritur gjoksin, fryrë buzët, rregulluar hundën e të tjera. Por […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.