VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Lady GaGa’

Së shpejti uji “Lady Gaga”

Së shpejti uji “Lady Gaga”

Gaga është duke planifikuar të lansojë linjën e saj të ujit në shishe me një kampanjë multimilionëshe që po krijohet nga skuadra e saj kreative, “Haus of Gaga”. Këngëtarja sapo ka lëshuar linjën e saj të parfumeve “Fame”, një muaj më parë, por tash është duke u zgjeruar në botën e pijeve dhe është duke […]

Gaga blen thonjtë e së ndjerës Edith Piaf

Gaga blen thonjtë e së ndjerës Edith Piaf

Lady Gaga është hipnotizuar me shëmbëlltyrën e këngëtares së shansonave, Edith Piaf, dhe nuk pyet se sa kushton kur ajo has ndonjë gjë që i përkiste këngëtares me famë. Ka thashetheme se Gaga ka në plan që të blejë mbetjet e thonjve të prerë të këngëtares franceze.

Gaga sërshi vjell në skenë

Gaga sërshi vjell në skenë

Lady Gaga, gjithmonë është para sa i përket gjërave të çuditshme dhe këtë e bënë vazhdimisht kudo që ndodhet. Ajo ka befasuar gjatë një koncerti në Barcelona të Spanjës, duke vjellë katër herë në skenë. Teksa po performonte hitin, The Edge Of Glory , Gaga u përpoq të ngjiste disa shkallë të një skene improvizuese, […]

Vishet kokë e këmbë me mish

Vishet kokë e këmbë me mish

Lady Gaga, sërish ka ngjallur reagime lidhur me paraqitjen e saj në skenë, konkretisht lidhur me veshjen. Gjatë një koncerti në Belgjikë, Gaga, është shfaqur me një fustan mishi kombinuar edhe me këpucë mishi. Madje, gjatë performancës së hitit, Born This Way, Gaga është futur në një bluarës mishi me gjysmën e trupit brenda, gjysmën […]

Sozia e Lady Gaga është ruse

Sozia e Lady Gaga është ruse

Ajo është këngëtare dhe artiste dhe quhet Nadeea Volianova, por është më shumë e dalluar si Lady Gaga ruse. Pamja, shprehja, qëndrimi, janë shumë të ngjashme me atë të postar-it amerikan.

Gaga: Jam krenare me veten

Gaga: Jam krenare me veten

Këngëtarja e njohur, Lady Gaga së fundmi ka shtuar shumë në peshë, gjë që, për këtë fakt, edhe është kritikuar nga mediat. Ndërsa, Lady Gaga përmes rrjetit social, Twitter ka shpjeguar se me këtë peshë që ka, ajo ndihet shumë me shëndetshme.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.