VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Kim Kardashian’

Ushtrimet e nxehta të Kimit

Ushtrimet e nxehta të Kimit

Kim Kardashian e ka marrë shume seriozisht punën e stilit, saqë ajo sakrifikon edhe rehatinë personale, për paraqitjet publike. Ylli televiziv që së fundmi është kthyer në kryetitull lidhur me ndryshimin pozitiv të veshjes, ka rënë në sy edhe sot, në sajë të rrobeve të zgjedhura në një palestër në Miami.

Si duket Kimi me të kuqe ?

Si duket Kimi me të kuqe ?

Asaj i rri çdo gjë bukur dhe duket gjithmonë seksi çka do që ajo të ketë në trup apo edhe fare, por sot Indeksonline do të ju sjellë Kimin vetëm në veshjet me ngjyrë të kuqe. E si duket Kim në të kuqe ?

Kim xheloze në rivalen e saj

Kim xheloze në rivalen e saj

Edhe pse Kim tani është në lidhje me Kanye West dhe me siguri se ka harruar romancën me ish të dashurin, Reggie Bush, disa lajme të fundit lidhur me të e kanë bërë të tronditet dhe të jetë xheloze. Ish i dashuri, Regie, po pret fëmijën e tij të parë me të dashurën, Lilit Avagyan, […]

Kim Kardashian: Ja gjërat që s’i duroj tek një mashkull

Kim Kardashian: Ja gjërat që s’i duroj tek një mashkull

Ajo ka qenë në lidhje me shumë meshkuj nga industria e muzikës dhe ka përfunduar dy martesa të cilat nuk funksiononin. Në një video prapa skene, Kim ka folur për gjerat që nuk mund ti duron tek një mashkull dhe ka folur edhe për ushqimet e saja të preferuara. Ndonëse arsyet pse lidhjet e Kim […]

Kim Kardashian, romantike e pashëruar

Kim Kardashian, romantike e pashëruar

Kim Kardashian, e cila i dha fund martesës së saj me basketbollistin Kris Humpries pas vetëm 72 ditësh, ka filluar të flasë sërish për martesë. Ajo ka veshur edhe një herë fustanin e nusërisë, në një sesion fotografimi të revistës “Tatler”, që do të publikohet në nëntor. Duke folur për këtë revistë, Kim ka thënë […]

Kim Kardashian, ekstravagante edhe në pikëllim

Kim Kardashian, ekstravagante edhe në pikëllim

Show girl amerikane, Kim Kardashian është shfaqur së fundmi gjatë darkës familjare për të kujtuar përvjetorin e vdekjes së të atit. Paparacët, të cilët e ndjekin kudo, e kanë fotografuar Kimin teksa del nga lokali me motrat dhe vëllanë.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.