VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Kim Kardashian’

Unaza e Kardashian, mos është një unazë fejese?

Unaza e Kardashian, mos është një unazë fejese?

Një unazë diamanti dhjetë karatësh, e vendosur në gishtin e Kim Kardashian ka shtyrë mediat e huaja të shkruajnë se 32 vjeçarja mund të ketë pranuar një propozim për martesë nga Kanye. “Kim nuk është ndarë ende zyrtarisht nga Chris. Për këtë arsye Kanye i ka propozuar që ta vendos unazën në gishtin e vogël, […]

Videoja seksi e Kim në shitje për 30 milionë dollarë?

Videoja seksi e Kim në shitje për 30 milionë dollarë?

Kim Kardashian raportohet se është tmerruar pasi videoja e dytë seksi ku ajo është me ish-të dashurin e saj Ray J është nxjerrë në shitje për 19 milionë funte (30 milionë dollarë). Pamjet e nxehta paraqesin bukuroshen 32-vjeçare të përfshirë në akte erotike me ish-të dashurin e saj, që janë edhe më të nxehta se […]

Kimi dëshiron të bëhet bjonde

Kimi dëshiron të bëhet bjonde

Kim Kardashian, dy ditë më parë është paraqitur në një ndenjë me rastin e “Halloween” ,të mbajtur në Neë York dhe si zakonisht ajo ka bërë përshtypje me përzgjedhjen e veshjes për këtë natë. Ajo kishte zgjedhur të vishej si një sirenë flokëverdhë duke na dhënë idenë se si duket ajo si një bionde.

Kim Kardashian pa reçipeta

Kim Kardashian pa reçipeta

Kim Kardashian ka dalë pa reçipeta e veshur me një fustan shumë glamuroz derisa merrte pjesë në një orgazim bamirës, “Angel Ball”. Ylli i reality televizionit tërheqi vëmendjen e të gjithëve nga momenti kur u shfaq në tapetin e kuq.

Ditëlindja romantike e Kimit

Ditëlindja romantike e Kimit

Ylli i televizionit, Kim Kardashian dje ka festuar ditëlindjen e saj të 32. Për këtë festë ajo bashkë me të dashurin e saj, reperin Kanye West, kanë udhëtuar drejt Italisë, dhe nga këto foto që janë publikuar shihet se ata kanë kaluar qaste mjaft romantike. Pikërisht në këto fotografi, shihet reperi duke i blerë dhe […]

Kim-it i varet prapanica pa të brendshme

Kim-it i varet prapanica pa të brendshme

Kim Kardashian bën gjithmonë që të flitet për të kur shfaqet në publik. 31-vjeçarja është fotografuar në Miami së bashku me të dashurin e vet, Kanye West, ndërsa merrnin pjesë në një darkë.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.