VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Katy Perry’

Autograf në gjoksin e fansës

Autograf në gjoksin e fansës

Ish bashkëshorti i këngëtares Katy Perry, Russell Brand po provon teknika nga më të ndryshmet për të bërë për vete një femër. Kësaj here, komediani i famshëm ka kërkuar që nënshkrimin e tij për një fanse ta bëj në gjoksin e saj.

Festë për divorc

Festë për divorc

Këngëtarja, Katy Perry, po planifikon një festë divorci për të shmangur të qenit në depresion dhe e “mjerueshme”. Katy është ndarë nga komediani, Russell Brand, nga fundi i vitit të kaluar ndërsa, divorci i tyre është finalizuar në korrik të këtij viti.

Perry “Femra e Vitit” e Billboard

Perry “Femra e Vitit” e Billboard

Katy Perry do të jetë e pranishme të premten mbrëma, më 30 shtator në New York, ku do të marrë shpërblimin “Femra e Vitit” të revistës “Billboard” në fushën e muzikës dhe kështu do ta rrumbullakojë vitin në të cilin ajo dominoi listat muzikore, xhiroi një film në 3D dhe bëri një turne botërore. Ylli […]

Vetvritet ish i dashuri i Katy Perry-t

Vetvritet ish i dashuri i Katy Perry-t

Ish i dashuri i Katy Perry-t, aktori Johnny Lewis është gjetur i vdekur duke qene i dyshuar për një vrasje tjeter. 28 vjeqari, i cili njihet për rolin e tij në “Sons of Anarchy” vrau vetën duke u hedhur nga kulmi i shtëpisë së tij në Kaliforni.

Femra më e suksesshme e vitit është Katy Perry

Femra më e suksesshme e vitit është Katy Perry

Katy Perry do të marrë në shtëpi epitetin e femrës së vitin 2012 sipas Billboard Woman in Music, eventi i së cilës do të mbahet me 30 nëntor në New York City. Ky ‘mim ju dha si pasojë e shumë rekordeve të thyera me muzikën e saj, realizimin e filmit 3D dhe turneut të jashtëzakonshëm […]

Të pastrehut ia dha fanellën dhe e ftoi në shtëpi

Të pastrehut ia dha fanellën dhe e ftoi në shtëpi

Me ish-bashkëshortin e Katy Perry, Russell Brand, zakonisht lidhen konotacionet negative, sidomos kur bëhet fjalë për femrat, pasi që mediat preferojnë ta quajnë një bandill të madh, megjithatë, ai ka edhe anën e tij të butë. Në fakt, Russell Brand, të cilin ish e dashura Geri Halliwell, e quajti person të vështirë dhe kaotik, ka […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.