VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jonida Maliqi’

Jonida Maliqi, 2013-n e nis me rrep

Jonida Maliqi, 2013-n e nis me rrep

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi në bashkëpunim me reperat simpatikë dhe tepër të suksesshëm nga Prishtina, DJ Blunt & Real 1, shumë shpejt do të sjellin për fansat e tyre një këngë mjaft të veçantë. Kënga audio tashmë është realizuar dhe brenda disa javësh fillon edhe seti i xhirimeve për klipin. Jonida Maliqi është fituese […]

Jonida Maliqi: Dhurata e fundvitit, një klip i ri që do më sjellë ndryshe

Jonida Maliqi: Dhurata e fundvitit, një klip i ri që do më sjellë ndryshe

Përveçse një artiste e komple tuar, prej gati dy vitesh është bërë edhe një nënë shembullore ku kohën më të madhe ia kushton rritjes së djalit, Danit. Por, mes gjithë këtyre angazhimeve, ajo gjen kohën për të sjellë surpriza edhe në muzikë për të gjithë fansat e saj, duke u shfaqur gjithmonë me një stil […]

Jonida Maliqi, si gjithmonë fashion

Jonida Maliqi, si gjithmonë fashion

Prej kohësh, këngëtarja Jonida Maliqi ka marrë nofkën “Diva e modës në Shqipëri”. Këtë e tregoi më së miri edhe në prezantimin e dokumentarit të Eliza Dushkut. Ndaj shumëkush është i sigurt në atë çka vlerëson: “Jonida së bashku me bashkëshortin, Gentin, përbëjnë çiftin ideal”.

Jonida shijon shëtitjet nga Blloku me djalin

Jonida shijon shëtitjet nga Blloku me djalin

E kemi ndjekur me anë të paparacit tonë gjatë pushimeve të saj në Dhërmi, ku këngëtarja e njohur Jonida Maliqi shfaqej në linja shumë të mira pas lindjes së djalit. Por ja dhe një version tjetër, Jonida në shëtitjen nga Blloku me djalin e saj Dan, i cili tashmë është më i rritur dhe mbi […]

Jonida Maliqi, rikthehet me një këngë klabesh

Jonida Maliqi, rikthehet me një këngë klabesh

Pas ardhjes në jetë të djalit të saj Dan, në Krishtlindjet e 2011-s Jonida Maliqi mendoi të bënte dhe një pauzë në muzikë, për t’u rikthyer sërish fuqishëm këtë vjeshtë. Dhe në këtë sezon të ri, këngëtarja po përgatitet për një dalje të re në muzikë, që është bashkëpunim me Dj Blunt & Real 1.

Jonida pjesë e jurisë së X-Factor

Jonida pjesë e jurisë së X-Factor

Është një ndër zërat dhe këngëtaret më në zë të muzikës shqiptare. Jonida Maliqi, e njohur për lukun dhe elegancën e saj, do të vij këtë herë edhe në rolin e një anëtareje jurie.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.