VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jonida Maliqi’

Kameleoni Jonida Maliqi

Kameleoni Jonida Maliqi

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi është dalluar gjithnjë për stilin e saj të të veshurit dhe ndryshueshmërisë së vazhdueshme. Këtë herë ajo është shfaqur me flokë të gjata dhe bionde, ndërkohë që veshje vijon të shik dhe e kuruar. Sa i përket projekteve muzikore Maliqi është prezantuar në edicionin e radhës të eventit muzikor “Kënga Magjike”. […]

Street Style, Jonida Maliqi në “Cosmopolitan”

Street Style, Jonida Maliqi në “Cosmopolitan”

Revista Cosmopolitan sjell një përmbledhje të veshjeve më të mira, fotografuar në rrugë, gjatë ditëve të javës së modës, pranverë/verë 2014. Frymëzuar nga  rrugët e Milanos, Nju Jorkut, Parisit apo edhe Londrës. Në këtë album fotografish bën pjesë edhe një prej këngëtareve shqiptare, e shquar për paraqitjen e saj të jashtme. Jonida Maliqi pak ditë […]

Jonida Maliqi drejtuese e “The Voice” për fëmijë

Jonida Maliqi drejtuese e “The Voice” për fëmijë

Ky lajm na habiti pak. Jonida Maliqi do jetë drejtuese e edicionit të parë të “The Voice Kids” që fillon se shpejti në Shqiperi. Teksa për këtë program ka kohë që flitet se ishte në prodhim e siper, gjithashtu flitej se stafi do ishte po ai i “The Voice” për të rritur. Këngëtare, stiliste, biznesmene, tani edhe […]

Jonida refuzon prezantimin e “Portokallisë”

Jonida refuzon prezantimin e “Portokallisë”

Jonida Maliqi prej kohësh është bërë pjesë e “Top Channel”-it si drejtuese e njërës prej skuadrave në emisionin e përjavshëm të Xhemi Shehut, “Dua vendin tim”. Ajo që të gjithë vlerësojnë tek Jonida, përveç pamjes së saj tepër të kuruar dhe stilit të veçantë, është humori dhe buzëqeshjet që e shoqërojnë këngëtaren çdo puntatë. Duket […]

Jonida Maliqi: Si i humba 20 kilogramë pas lindjes

Jonida Maliqi: Si i humba 20 kilogramë pas lindjes

Ndonëse ka shtuar 20 kilogramë gjatë shtatzënisë, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi ka arritur që pas lindjes të rikthejë linjat perfekte trupore. Përveç intervistës së realizuar, ajo tregon edhe sakrificat e bëra për të humbur kilet e fituara. “Gjatë periudhës së shtatzënisë kam shijuar maksimalisht të gjitha ushqimet, edhe ato që ia kisha privuar vetes […]

Jonida Maliqi: Eksperienca në Top-channel, shtysë për të bërë televizion

Jonida Maliqi: Eksperienca në Top-channel, shtysë për të bërë televizion

Ka rreth 20 vjet që është pjesë e skenave muzikore dhe prej një viti nëna e një djali të shëndetshëm që quhet Dan. Për Jonida Maliqin ky vit që kaloika mbajtur vetëm një emër, atë të të birit, si përkushtimi i saj më i madh. Pohon se u ka thënë jo shumë projekteve këto kohë, […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.