VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jennifer Lopez’

Jennifer Lopez zhvishet dhe puth ethshëm nën dush…

Jennifer Lopez zhvishet dhe puth ethshëm nën dush…

Xhenifer Lopez vazhdon të duket gjithmonë e më “hot”, duke ekspozuar trupin jo vetëm nëpër videoklipet e saj, por tashmë edhe në një film. Këngëtarja është zhveshur duke dalë në mbathje dhe shkëmben një puthje pasionante në dush me aktorin Xhejson Statam në filmin më në fundit “Parker”.

Jennifer Lopez , dado e të dashurit të saj

Jennifer Lopez , dado e të dashurit të saj

Flitet së fundmi se Jennifer Lopez beson se ajo dhe i dashuri i saj Casper Smart nuk kanë një të ardhme së bashku. Super ylli 42 vjeçar dhe valltari Casper kanë filluar lidhjen e tyre pak kohë më parë, pas ndarjesë së saj nga bashkëshorti i saj, këngëtari latin, Marc Anthony, vitin e kaluar.

J.Lo e shfrytëzon truprojën për lojë

J.Lo e shfrytëzon truprojën për lojë

Një truprojë i Jennifer Lopez është bërë pjesë e familjes gjatë një pushimi në Rio. Familja e J.Lo e kanë përdorur truprojën që të luajnë në plazh teksa e kanë futur atë në rërë e i kanë lënë vetëm kokën jasht.

Jennifer Lopez shpërthen në Brazil

Jennifer Lopez shpërthen në Brazil

Jennifer Lopez ka magjepsur publikun gjatë një koncerti të saj në Brazil. Këngëtarja ka shpërthyer në skenën e San Paolos, duke entuziasmuar të pranishmit në koncert, me performancat e saj me të vërtetë provokuese.

E tërë familja në tur me Jennifer Lopez

E tërë familja në tur me Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, e cila duket se ka ndryshuar stil, kësaj radhe ka vendosur ti ketë pranë gjatë turneut binjakët e saj të mrekullueshëm, Max dhe Emma. Këngëtarja 42-vjeçare, u fotografua me binjakët katërvjeçare në Kili, përpara se të performonte para fansave të saj, në kuadër ‘Dance Again World Tour’.

Jennifer Lopez melankolike gjatë vizitës në spitalin e fëmijëve

Jennifer Lopez melankolike gjatë vizitës në spitalin e fëmijëve

Ditën e enjte Jennifer Lopez nis turneun e saj në Panama City. Por përpara se të nis show-in këngëtarja ka gjetur pak kohë pët t’i kushtuar spitalit të fëmijëve atje, ku dhe e kemi parë disi melakolike dhe e prekur nga situata e tyre.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.