VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jennifer Lopez’

Jennifer Lopez me stil ndryshe

Jennifer Lopez me stil ndryshe

Jennier Lopez, gjithmonë është e kujdeshme sa i përket paraqitjeve të saja në publik. Atë jemi mësuar ta shohim veshur disi më seksi ,por, paraqitja e saj e fundit në Londër i ka habitur të gjithë. Këngëtarja është fotografuar e veshur tepër sportive dhe “e mbuluar” gjatë një shëtitjeje në Londër.

Lopez ‘nxjerr’ gjoksin në koncert

Lopez ‘nxjerr’ gjoksin në koncert

Jennifer Lopez pësoi edhe një tjetër problem me garderobën e saj në një koncert së fundmi. Duke e parë një pjesë të gjoksit të saj jashtë, shtrohet pyetja nëse mendoni se Jennifer Lopez duhet të veshë më shumë rroba?

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ende në kontakt

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ende në kontakt

Edhe tetë vjet pas përfundimit të lidhjes me Ben Affleck, Jennifer Lopez është akoma në kontakt me ish-të fejuarin e saj. Aktori dhe këngëtarja u ndanë në vitin 2004, në momentet kur gjithkush priste martesën e tyre.

Jennifer Lopez ‘u plak’, i varen të pasmet

Jennifer Lopez ‘u plak’, i varen të pasmet

Ajo është e famshme në mbarë botën për format e saj seksi.Por duket se edhe Jennifer Lopez ka nevojë për ndihmë kur bie fjala për të mbajtur format siç duhet. Ajo është fotografuar me një palë të brendshme Spanx, që shërbejnë për të korrigjuar defektet e trupit.

Lopez tifoze e Real Madrid

Lopez tifoze e Real Madrid

Futbollisti i Real Madrid, Sergio Ramos, ka publikuar në Twitter një foto me këngëtaren Jennifer Lopez, e cila është e veshur me një bluzë të ekipit madrilen. Këngëtarja ndodhej në Madrid për koncertin e radhës dhe përfitoi nga qëndrimi në Spanjë për të udhëtuar edhe në Barcelonë ku ndoqi Klasiken Barça-Real, e përfunduar me rezultatin […]

Jennifer Lopez fejohet përsëri ?

Jennifer Lopez fejohet përsëri ?

Në një shfaqje të fundit të modës së “Chanel”, të mbajtur në Paris, Jennifer Lopez është fotografuar me një unazë të madhe prej diamanti në dorën e saj të majtë. Gjëja e parë që medieve ndërkombëtare, natyrisht, u shkoi ndër mend, ishte se i dashuri i saj, i riu Casper më në fund ia ka […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.