VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jennifer Aniston’

Aniston në dasmën e Pitt dhe Jolie

Aniston në dasmën e Pitt dhe Jolie

Aktorja Jennifer Aniston është në një marrëdhënie mjaft të mirë por kush do ti vinte faj nëse ajo do të kishte ca ndjenja jo të mira pas marrjes vesh të lajmit të zyrtarizmit të marrëdhënies së ish-bashkëshortit të saj me Angelina Jolie. Mirëpo, aktorja e “Friends” thotë se ndjehet e kënaqur që mes Brad Pittit […]

Aniston, gjysmë milioni $ dhurata për të dashurin

Aniston, gjysmë milioni $ dhurata për të dashurin

Jennifer Aniston është shumë e dashuruar pas Justin Theroux dhe këtë gjë e konfirmojnë miqtë e saj të afërt për mediat rozë. Edhe pse dashuria nuk matet dot, bëhet e ditur se protagonistja e serialit ‘Friends’ ka harxhuar gjysmë milioni dollarë për dhuratat që do t’ia bëjë partnerit të saj.

Aniston, tetë mijë dollarë në muaj për t’u dukur mirë

Aniston, tetë mijë dollarë në muaj për t’u dukur mirë

Aktores hollivudiane, Jennifer Aniston, ia kanë zili shumë femra, pasi ajo gjithmonë tregon se vitet nuk po lënë shenjë në dukjen e saj. Mirëpo, nëse kihet parasysh shuma e parave që shpenzon në muaj për të mbajtur lëkurën e tendosur, trupin e tonuar, buzëqeshjen joshëse dhe flokët e shkëlqyera- atëherë nuk është çudi që edhe […]

Aktorët e “Friends” refuzojnë të bashkohen përsëri

Aktorët e “Friends” refuzojnë të bashkohen përsëri

Jennifer Aniston është e fundit në vargun e aktorëve, të cilët i kemi shikuar në serinë popullore “Friends”, e cila ka refuzuar mundësinë e xhirimit të versionit filmik. Ekipi nuk dëshiron të rimblidhet. Ata besojnë se versioni filmik tanimë nuk do të ketë sukses as sa gjysma e serisë dhe hodhi poshtë mundësinë e paraqitjes […]

Jennifer Aniston të dashurit: Ose martohemi, ose lamtumirë

Jennifer Aniston të dashurit: Ose martohemi, ose lamtumirë

Aktorja kohët e fundit zbuloi për mediat se po kënaqet në dashuri me të dashurin e saj Justin Theraux, dhe që planifikon që deri në fund të këtij viti të dalë me të para altarit. Jennifer në formë shakaje do t’i japë ultimatum të dashurit të saj duke i thënë “ose do të më dërgosh […]

Jennifer Aniston: Mediat e kanë shpikur armiqësinë me Pitt-Jolie

Jennifer Aniston: Mediat e kanë shpikur armiqësinë me Pitt-Jolie

Aniston i ka akuzuar mediat se kanë shpikur ‘grindjen’ mes saj dhe çiftit Brad Pitt dhe Angelina Jolie me qëllim që të përfitojnë financiarisht. Në vitin 2005, Pitt i dha fund martesës pesëvjeçare me Aniston, ndërsa menjëherë pas doli publikisht me partneren e tij të re, Jolie, dhe që atëherë ka pasur vazhdimisht spekulime se […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.