VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Jennifer Aniston’

Jennifer aniston nuk është shtatzënë

Jennifer aniston nuk është shtatzënë

Kishte shumë spekulime në lidhje me një shtatëzani të mundshme për Jennifer Aniston. Aktorja e famshme shfaqet në Festivalin e Filmave në Toronto ditën e djeshme. Duke treguar një pamje të mrekullueshme edhe pse pak transparente. 45 vjeçarja duket sikur realisht është 25 vjeç, e veshur me një fustan blu, i cili fillimisht dukej mjaft […]

Aniston shpërthen në lot

Aniston shpërthen në lot

E ftuar në një emision televiziv, Jennifer Aniston, nuk ka mundur të përmbahet nga lotët e ngazëllimit, kur është pyetur për fejesën e saj me Justin Theroux. “Jam shumë e emocionuar”, mezi ka shqiptuar fjalët aktorja hollivudiane, kur i është kërkuar të flasë për propozimin e fejesës që i’a ka bërë Justin, gjatë muajit gusht.

Jennifer Aniston fton në dasmë nënën e Brad Pitt

Jennifer Aniston fton në dasmë nënën e Brad Pitt

Aniston e Brad Pitt u divorcuan në vitin 2005, por aktorja vazhdon të mbajë marrëdhënie të mira me Jane Pitt, nënën e ish-bashkëshortit të saj. Gushtin e kaluar ylli i serialit “Friends” ka bërë publike fejesën me Justin Theroux.Ajo ka ftuar në dasmë edhe zonjën Pitt.

Jennifer lë paratë në duart e të dashurit

Jennifer lë paratë në duart e të dashurit

Justin Theroux e bindi aktoren Jennifer Aniston, që ta nënshkruajë një kontratë me anë të së cilës i lejon atij që të ketë qasje në të gjitha llogaritë e saj bankare. Jennifer u pajtua pasi që i beson atij shumë. Deri te qëllimi i tij Justin Theroux arriti vetëm pas një vit e gjysmë lidhje […]

Aniston me minifund në Vatikan

Aniston me minifund në Vatikan

Vazhdojnë pushimet romantike të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux. Pas Parisit, dy aktorët kanë preferuar të kalojnë disa ditë në Romë. Ata janë fotografuar në Bazilikatën e San Pietros gjatë një vizite në Vakitanë. Ndërkohë veshja e 42-vjecares nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar nga mediat e ndryshme.

Aniston dasmë në Greqi

Aniston dasmë në Greqi

Jennifer Aniston dhe i dashuri i saj Justin Theroux raportohet se kanë planifikuar të bëjnë një dasmë në ishujt e Greqisë në fund të këtij viti. Ish protagonistja e famshme në serialin televiziv “Friends” thuhet se ka nisur të kërkojë vend ndodhjen sa më të mirë në ishullin e Kretës ku mund të kalojë një […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.