VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Ingrid Gjoni’

Lorik Cana në pishinë me Albanën

Lorik Cana në pishinë me Albanën

Një rubrikë televizive ndryshe nga të tjerat, që i shtyn personazhet të hyjnë në pishinë për hir të formatit të ri të programit “E diell” në “Top Channel”. Personazhi i radhës, pas disa personazheve VIP, si: Adelina Tahiri, Ingrid Gjoni, Arjan Konomi, Robert Aliaj etj., kësaj here pritet të jetë futbollisti me famë, Lorik Cana. […]

Ingridi renditet e para ne radiot greke

Ingridi renditet e para ne radiot greke

Këngëtarja e dashur e muzikës shqiptare, Ingrid Gjoni, po e realizon dalëngadalë atë që premtoi në fillim të kësaj vere, “t’i kalojë kufijtë”. Bluetooth njofton se kënga “My Heart Is Crying” është shumë e pëlqyer në disa vende ballkanike e më tej në Evropë, duke u bërë kështu pjesë e top-listave të disa prej radiove më […]

Stine ft. Ingrid Gjoni – Relax

Stine ft. Ingrid Gjoni – Relax

Ingrid si taksiste nëpër Prishtinë

Ingrid si taksiste nëpër Prishtinë

Këngëtarja seksi nga Shqipëria është futur këto ditë në reality-shown që zhvillohet në Kosovë “Vip Shtëpia 2” dhe menjëherë ka rënë në sy për gjallërinë që u ka dhënë banorëve dhe bisedave që zhvillohen aty. Para saj, agjente kanë qenë edhe dy këngëtare të tjera, Adelina Tahiri nga Shkupi, si dhe Zajmina Vasjari, ndërsa pas […]

Ingridi: Kam vendosur të martohem, ka ardhur koha të krijoj familje

Ingridi: Kam vendosur të martohem, ka ardhur koha të krijoj familje

“Ka ardhur koha të martohem dhe unë, ndiej dëshirën për të krijuar familjen time”. Është kjo dëshira më e fundit që këngëtarja Ingrid Gjoni e ka shprehur publikisht në programin “Pasdite në Top Channel”, ndërsa ka qenë e ftuar në emisionin e përditshëm të drejtuar nga Genta Popa. Pyetjeve të saj në lidhje me jetën […]

Arratiset Ingrid Gjoni

Arratiset Ingrid Gjoni

Ka kaluar tashmë më shumë se 1 muaj dhe këngëtarja simpatike Ingrit Gjoni, nuk po duket gjëkundi. I mungon lokaleve të natës si këngëtare, por edhe si kliente, i mungon rrugëve të bllokut, lagjes së saj, familjes e të dashurit padyshim. Lajmi i mirë është se Ingriti nuk ka ikur për fare, ama koha e […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.