VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Genta Ismajli’

Genta në SHBA për tu pajtuar me babain

Genta në SHBA për tu pajtuar me babain

Këngëtarja e cila sjell energji kur është në skenë, ka udhëtuar javë më parë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Fjala është për Genta Ismajlin, e cila, përveçse ka menduar edhe të pushojë pak atje, pas koncerteve verore, diçka tjetër që gazeta jonë mëson me anë të një burimi është se ajo po konsultohet për […]

Genta Ismajli në lidhje me nje gazetar nga Kosova

Genta Ismajli në lidhje me nje gazetar nga Kosova

Genta Ismajli, me një të dashur të ri?! Ajo vetë thotë ‘jo’, por thashethemet që qarkullojnë për të së fundmi, pohojnë të kundërtën. Ylli i skenës sonë flitet të ketë nisur një histori dashurie me gazetarin nga Kosova, Granit Miftari, i cili e shoqëron ngado këngëtaren. E kontaktuar nga “Bluetooth”, vetë Genta e ka mohuar […]

Genta Ismajli, në jurinë e “Gjeniut të vogël”

Genta Ismajli, në jurinë e “Gjeniut të vogël”

Genta bënë të ditur se tani ka nisur realizimin e disa projekteve të reja muzikore, të cilat do t’i zbuloj me plasimin e tyre. Ndërkaq tani e tutje ajo do të bëjë udhëtime më të shpeshta drejt Tiranës për shkak se do të jetë pjesëmarrëse e jurisë në spektaklin “Gjeniu i vogël”. “Në fakt kur […]

Paralajmërimi i Gentës

Paralajmërimi i Gentës

Genta Ismajli, e cila në muajin dhjetor pati publikuar këngën më të re të saj, me titull “E kam provuar”, tashmë ka finalizuar një projekt tjetër. Bëhet fjalë për videoklipin e baladës “E kam provuar”, një kompozim i Virusit me tekst  të Arsim Bunjakut. Këngëtarja ka paralajmëruar publikimin e videos për këtë të shtunë, më […]

Genta, më e bukura e skenës

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të dal në treg së shpejti. Ndërsa, ajo ka  publikuar edhe disa foto të saja që vijne nga salloni i bukurisë “Sellma & Kaci”, të cilët janë përkujdesur që ajo të dal sa më mirë gjatë xhirimeve të videos. […]

Genta Ismajli: “Qëllimi im është argëtimi”

Genta Ismajli: “Qëllimi im është argëtimi”

Genta Ismajli është shprehur se do të sjellë projekte cilësore në muzikë dhe se do të përpiqet që asnjëherë të mos i zhgënjejë adhuruesit e saj. “Që kur kam filluar këngën, synimi im gjithnjë ka qenë që t’i sjell këngë, emocion dhe argëtim sa më të madh publikut apo adhuruesve të mi kudo që janë. Mbase […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.