VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Flori Mumajesi’

Flori Mumajesi: Zhgënjimet, jeta dhe planet e mia

Flori Mumajesi: Zhgënjimet, jeta dhe planet e mia

Emisioni “Poke” solli këtë të shtunë një prej artistëve më në zë të muzikës shqiptare, Flori Mumajesin. Në intervistën virtuale të zhvilluar nga drejtuesja Albana Osmani, Flori iu përgjigj disa pyetjeve lidhur me aktivitetin e tij artistik, zhgënjimin që ka pësuar nga sjellja e disa artistëve, jeta private dhe planet për të ardhmen.

Një fans i Flori Mumajesit jep intervistë në vend të tij

Një fans i Flori Mumajesit jep intervistë në vend të tij

Duhet të jetë ndjerë vërtet i acaruar kur ka lexuar një intervistë të cilën nuk e kishte dhënë vetë ai. Ky incident i çuditshëm i ka ndodhur producentit Flor Mumajesi, të cilit i ka rënë në dorë një intervistë në mediat kosovare. Producenti i njohur nuk ka kontaktuar asnjëherë me gazetarët e kësaj gazete e […]

Flori me të dashur të re?

Flori me të dashur të re?

Flori Mumajesi është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore, mbase edhe një flirtues i femrave. Së fundi ai ka shfaqur mallin e tij duke futur foto edhe në rrjetin social Facebook me bukuroshen Adushe Sejdiji, e cila jeton në Zvicër. Ndonëse ai pohon se mes tyre ka vetëm miqësi duke shprehur mallin që […]

Flori Mumajesi, poezi per tragjedine e Himares

Flori Mumajesi, poezi per tragjedine e Himares

Tashmë është bërë praktikë që në shenjë të ndonjë ngjarjeje të jashtëzakonshme, qoftë të mirë apo të keqe, të ketë këngë ku thuren nderime dhe kështu nuk ndryshon as në rastin e viktimave të aksidentit të Himarës, ngjarje për të cilën është kushtuar këngë e veçantë. Në internet ka filluar të qarkullojë një këngë që […]

Flori Mumajesi i nervozuar

Flori Mumajesi i nervozuar

Këngëtari dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi duket se është disi i nervozuar me ata kompozitorë të tjerë të cilët flasin keq për muzikën që ai bën, raporton portali Indeksi online. Se me kë e ka pasur konkretisht kompozitori dhe këngëtari, këtë nuk e dimë ende, por nga ajo çfarë ka shkruar ai në Facebook […]

Julka i kushton këngë bashkëshortit

Julka i kushton këngë bashkëshortit

Këngëtarja simpatike Julka i është rikthyer skenës së festivaleve. Ajo ka marrë pjesë në “Top-Fest 9” me një këngë kushtuar bashkëshortit të saj, Andit. “Për mua je dashuri” titullohet kënga e punuar nga Flori Mumajesi, ndërkohë që Julka ka shtuar se këtë gjë e ka thënë me kohë për bashkëshortin e saj Andi Gramo, i […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.