VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Flori Mumajesi’

Flori Mumajesi: Realiteti më frymëzoi

Flori Mumajesi: Realiteti më frymëzoi

Pa jetë” është titulli i krijimit më të ri të kantautorit Flori Mumajesi. Një film i shkurtër, që për muzikë ka një baladë me fjalë prekëse. Kjo është ajo çfarë ka sjellë 30-vjeçari i suksesshëm në mesjave… Që në ditën e parë të publikimit, 2/10 e miqve të mi në ‘Facebook’ e kanë postuar këngën […]

Flori Mumajesi: Kapen me mua, për të rikthyer vëmendjen tek vetja

Flori Mumajesi: Kapen me mua, për të rikthyer vëmendjen tek vetja

Kantautori Flori Mumajesi, këto ditë është parë që të vihet shpesh në qendër të debateve, ku ai nuk është drejtpërdrejt i përfshirë. Vetëm para dy ditësh, ish fituesi i “Big Brother”, Arbër Zeka e kishte atakuar, pasi Flori ka bërë muzikën për një këngëtare sllave. Ndërkohë i kontaktuar nga ne për një reagim në lidhje […]

Flori Mumajesi kapet me këngët patriotike

Flori Mumajesi kapet me këngët patriotike

Nuk e di se çfarë ka pasur këto ditë këngëtari Flori Mumajesi, pak ditë më parë ne dinim një sms që i kishte dërguar Adrian Gaxhës duke e ofenduar, mesazh që Adriani nuk donte ta komentonte më, e më pas sikur ai ia paska vjedhur këngën e suksesshme “Ngjyra e kuqe”. Tani producenti i njohur […]

Flori akuzon Adrianin për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Flori akuzon Adrianin për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Kemi menduar se xhelozia dhe intrigat ekzistojnë më së shumti në botën femërore, por suksesi si duket është mollë sherri edhe për meshkujt. ‘’Ngjyra e kuqe’’ është kënga që për momentin po thyen rekordin e shikueshmërisë dhe klikimeve në tregun shqiptar dhe është kështu projekti më i dëgjuar dhe shikuar gjithandej. E pra pikërisht kjo […]

Albërie Hadërgjonaj troket te Flori

Albërie Hadërgjonaj troket te Flori

Kohët e fundit ka qenë një prej bashkëpunëtoreve më të ngushta të “Stine production”, por duket se Albëria nuk është nga ato këngëtare besnike të përjetshme të producentëve muzikore. Pas bashkëpunimeve të kohëve të fundit me producentin Stine, mësohet se Albërie ka nisur një projekt të ri muzikor me producentin Flori Mumajesi të “Three dots”.

Flori Mumajesi, sulm Julit dhe Gentit: Ju dhj*** humorin që bëni

Flori Mumajesi, sulm Julit dhe Gentit: Ju dhj*** humorin që bëni

Një koment i aktorëve të dashur të humorit, Gent Zenelajt dhe Julian Dedës, në një fushë që pak e njohin, e ka mërzitur jo pak kompozitorin e hiteve, Flori Mumajesin, i cili nuk ka nguruar të vërë një status, në të cilin etiketohej njëri nga protagonistët e këtij konflikti, pikërisht Genti. Siç duket, djemtë kanë […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.