VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Elvana Gjata’

“Disco Disco” nga Elvana dhe Kaos (Video)

“Disco Disco” nga Elvana dhe Kaos (Video)

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperët e grupit “Kaos” kanë sjellë videoklipin e bashkëpunimit të tyre me titull “Disco Disco”. Projekti i ri është produksion i Threedots, ndërsa është lansuar pikërisht në ditëlindjen e këngëtares nga Shqipëria. Qe një kohë të gjatë është spekuluar për një bashkëpunim të mundshëm mes Elvanës dhe dy reperëve të suksesshëm […]

Elvana Gjata e ftuar në finalen e X Factor Albania

Elvana Gjata e ftuar në finalen e X Factor Albania

Elvana Gjata do jetë e ftuar në finalen e “X Factor Albania”! Ky lajm është 100% i konfirmuar dhe ne jemi shumë  të gëzuar. Duket se finalja e “X Factor Albania” do jetë një bombë e vertetë dhe ne jemi të sigurtë që Elvana do japë maksimumin e saj. Burimi: Vipat.info

Elvana Gjata, me lajme të reja

Elvana Gjata, me lajme të reja

Duket si parulla që kanë pasur dikur shitësit e gazetës “Tomorri”, por në fakt Elvana Gjata ka vërtet më shumë se një projekt për të prezantuar. Pas publikimit të këngës “Fake”, të cilën ka pasur edhe nga ata që s’e kanë pëlqyer, – siç rrallëherë ndodh me këngët e saj, – Gjata do të sjellë […]

Elvana Gjata, e preokupuar për “masakrën” që po i bëhet muzikës

Elvana Gjata, e preokupuar për “masakrën” që po i bëhet muzikës

Ka pak ditë që një nga këngëtaret më të dashura për të gjithë shqiptarët Elvana Gjata, erdhi fuqishëm në tregun muzikorë, ku përveç klipit të këngës “Fake”, paralajmëroi edhe katër këngë të reja. Por, duket se aktualisht preokupimi i këngëtares, është pikërisht mbi atë që po i bëhet muzikës sot, siç thotë ajo “masakrën”. “Një […]

Elvana Gjata paralajmëron rikthimin me “Fake”!

Elvana Gjata paralajmëron rikthimin me “Fake”!

Produksioni “Threedotsproductions” sapo kane publikuar nje video 38 sekondëshe,  e cila paralajmeron videoklipin e ri te Elvana Gjatës qe mban titullin “FAKE”. Burimi: vipat.info

Elvana dhe Flori, bashkë edhe në 2013

Elvana dhe Flori, bashkë edhe në 2013

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Florian Mumajesi dhe Elvana Gjata, vazhdojnë të jenë bashkëpunëtorë të ngushtë në muzikë.Ata kanë filluar vitin 2013, duke performuar bashkë në natën e parë të këtij viti, për fansat e tyre në Zvicër. Elvana është shfaqur si gjithmonë energjike dhe tërheqëse në skenë, e veshur me një fustan të ngjitur […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.