VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Dafina Zeqiri’

Dafina mbetet pa gjumë nga libri erotik

Dafina mbetet pa gjumë nga libri erotik

Para disa muajsh, Dafina Zeqiri nëpërmjet rrjeteve sociale na bëri të ditur se ka blerë tri novelat e famshme erotike, ‘Fifty Shades of Grey’, Fifty Shades of Darker’ dhe ‘Fifty Shades Freed” të autores britanike Erika L. James. Ndërkaq, ajo tashmë ka filluar së lexuari  librin, ‘Fifty Shades  of Grey’ e si duket novela një […]

Dafina e përqendruar në formësimin e trupit

Dafina e përqendruar në formësimin e trupit

Për të qenë sa më në formë dhe e dashur për publikun, këngëtarja Dafina Zeqiri përveç këngës, një rëndësi mjaft të madhe i kushton edhe pamjes së saj, e veçanërisht trupit. Dhe për të sjell një trup më të formësuar në krijimet e saj pasuese, Dafina i është përkushtuar në një masë të madhe fitnessit. […]

Dafina, me çdo kusht si Rihanna

Dafina, me çdo kusht si Rihanna

Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna duket qartë se është një nga pikat e referimit për këngëtaren shqiptare Dafina Zeqiri. Ndikimi i saj nuk shihet vetëm në muzikën që këngëtarja shqiptare bën, por mbi të gjitha në pamjen e saj. Ajo është përcjellësja më e mirë e çdo ndryshimi që bën Rihanna. Së fundmi Dafi shfaqet me model […]

Dafina Zeqiri publikon ‘Veç ti’

Dafina Zeqiri publikon ‘Veç ti’

Dafina Zeqiri, sapo publikoi videoklipin e saj më të ri, të titulluar, ‘Veç ti’. E kishte paralajmëruar disa ditë më parë ndërkaq sot, ajo ka paraqitur finalizimin e punës së saj në këtë klip i cili ju mbetet juve për ta vlerësuar. Burimi: Vipat.info

Organizatori Saimir Kuçi: Borxhet që s’më shlyen dot Dafina Zeqiri

Organizatori Saimir Kuçi: Borxhet që s’më shlyen dot Dafina Zeqiri

Nga viti 1994, Saimir Kuçi punon si organizator mbrëmjesh dhe koncertesh në vendet skandinave, por incidenti me Dafina Zeqirin është i pari që i ka ndodhur. I ka paguar paradhënie për të mbajtur dy koncerte në Suedi dhe Danimarkë, por në mbrëmjen e dytë ajo ka shkelur marrëveshjen në mënyrë të dyfishtë; ka munguar në […]

Dafina Zeqiri, mbretëresha e ‘showbiz’-it

Dafina Zeqiri, mbretëresha e ‘showbiz’-it

A e meriton ajo titullin mbretëresha e ‘showbiz’-it për 2012-ën?! Nëse doni të dini mendimin tim, absolutisht po. Si pjesë e medias rozë, më duhet që çdo javë të shfletoj atë që kolegët e mi kanë shkruar nëpër mediat respektive dhe më besoni, nuk ka pasur asnjë fundjavë të këtij viti gjatë së cilës unë […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.