VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Dafina Zeqiri’

Dafina konfirmon videoklipin e “Time Out”

Dafina konfirmon videoklipin e “Time Out”

Pop ylli shqiptar, Dafina Zeqiri, ka konfirmuar raportin ekskluziv të Telegrafit pak ditë më parë se ajo do të publikojë videoklipin e ri, atë të këngës “Time Out”. Telegrafi zbuloi ekskluzivisht se Dafina Zeqiri po bën videoklipin e këngës “Time Out” dhe duket se ajo tashmë e ka përfunduar atë. Njëkohësisht këngëtarja me konfirmimin e videoklipit […]

Dafina dëshiron duet me Rita Orën

Dafina dëshiron duet me Rita Orën

Këngëtarja e cila po qëndron kohëve të fundit në Amerikë, Dafina Zeqiri, ka folur për mediat shqiptare rreth karrierës së saj. Dafina, e cila ka qenë në syrin e kritikëve një kohë të gjatë dhe pjesë konstante e mediave për jetën e saj private, ka folur në një intervistë për Bluetooth për karrierën e saj. […]

Dafina Zeqiri nuk do te bie ne dashuri

Dafina Zeqiri nuk do te bie ne dashuri

Këngëtarja e talentuar  Dafina Zeqiri, duket se ka kërkuar pushim nga romancat e mundshme, për t’iu përkushtuar më shumë projekteve. Ishte spekuluar se Dafina Zeqiri pasi i ka dhënë fund lidhjes me Dj Blunt, kishte hyrë në një lidhje të re. Seven Saraqi, këngëtari i ri i muzikës RnB është shfaqur në disa fotografi me […]

Dafina me skena te nxehta ne “Hajde ma knej”

Dafina me skena te nxehta ne “Hajde ma knej”

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar videoklipin e ri të këngës së re të titulluar “Hajde ma knej”. Kënga e shfaq Dafinën me imazh të re dhe me flokë të rritura, për dallim nga paraqitjet e saj të fundit me flokë të shkurtra, transmeton Telegrafi. Dhe, ajo po ashtu ka ndërruar edhe stilin […]

Nxehet atmosfera edhe Dafina Zeqirin, nudo ne instagram

Nxehet atmosfera edhe Dafina Zeqirin, nudo ne instagram

Kengetarja me e perfolur Dafina Zeqiri shpesh di te na habise me veshje dhe pamjen e saj te cuditshme. Por kesaj radhe ajo qe na ka cuditur paksa, eshte fakti se Dafina eshte shfaqur e zhveshur. Ne rrjetin social te fotografive, “Instagram”, Dafi ka postuar fotot e zhveshura qe ju shikoni. Dafina eshte e marrosur […]

Dafina Zeqiri: “Para se të më gjykoni, shihni veten tuaj”

Dafina Zeqiri: “Para se të më gjykoni, shihni veten tuaj”

Kritika me bollëk ka pasur së fundmi për Dafina Zeqirin sa i përket stilit të veshjes. Kritika ka pasur edhe për figurën e saj duke e kritikuar se është dobësuar më shumë se duhet. Ndaj këtyre kritikave këngëtarja nuk ka ndenjur e heshtur. Dafina ka publikuar një fotografi të saj në palestër ku shfaq trupin […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.