VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Çiljeta Xhilaga’

Mamaja provokuese, Çiljeta Xhilaga

Mamaja provokuese, Çiljeta Xhilaga

Këngëtarja e njohur, prej disa muaj edhe mama, Çiljeta Xhilaga, u pa menjëherë pas lindjes së djalit me linja shumë të mira trupore. Por tani, që kanë kaluar disa muaj, ajo duket më provokuese dhe sensuale se më parë. Mesa duket, mëmësia e ka bërë të ndihet shumë më femërore. Ndonëse e kemi parë të lidhur […]

Çiljeta, rikthehet në formën e mëparshme

Çiljeta, rikthehet në formën e mëparshme

I kanë mjaftuar vetëm pak javë pas lindjes, që ikona sexy të rikthehet në formën e saj më të mirë. Foto që shihni janë shkrepur këto ditët e fundit, ndërsa Çiljeta duket se ka arritur të rikthehet në formën e saj ndoshta edhe më të mirë siç ishte. Është interesant fakti se si ka mundur […]

Çiljeta Xhilaga: Fernando dhe Tomasi, dy meshkujt që më ndryshuan jetën

Çiljeta Xhilaga: Fernando dhe Tomasi, dy meshkujt që më ndryshuan jetën

Ka nisur një jetë të re, në një shtëpi të re, e rrethuar me të dashurit e zemrës, me lajme të mira dhe me projekte të mëdha në mendje. Dhe lajmin më të mirë të jetës, atë të lindjes së Fernandos, e ndau me miqtë dhe fansat në Facebook. Atje lajmëroi lindjen e programuar më […]

Çiljeta Xhilaga: Pse e mbylla biznesin, ja planet e mia në SHBA pas lindjes

Çiljeta Xhilaga: Pse e mbylla biznesin, ja planet e mia në SHBA pas lindjes

Ka disa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por të rejat nga jeta artistike dhe private e Çiljeta Xhilagës janë të shumta. Disa prej të cilave ajo i rrëfen në një intervistë të shkurtër për “Panorama plus”. Ka ndikuar kriza që e keni mbyllur dyqanin tuaj me veshje? Dyqanin e mbylla duke […]

Çiljeta shëtitje në Tiranë në muajin e gjashtë, i del në pah barku

Çiljeta shëtitje në Tiranë në muajin e gjashtë, i del në pah barku

Tashmë është në muajin e gjashtë të shtatzënisë, dhe e veshur sport Çiljeta bën shëtitje në Tiranë, qoftë edhe për të mbajtur trupin në formë. Pas lajmit se fëmija i saj do të jetë djalë, ja ku vjen kjo foto e shkrepur nga paparaci ynë në Tiranë, ku Çiljetës tashmë i ka dalë barku në […]

Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj

Çiljeta edhe pse shtatzënë, nuk i humb hiret e saj

Ka dashur që të shfrytëzojë ndoshta ditët e fundit me diell dhe ka zgjedhur pikërisht liqenin artificial për të pirë një kafe me një nga mikeshat e saj. Çiljeta Xhilaga e cilat tashmë është në muajin e pestë të shtatzënisë, duket se i ka ruajtur format e saj megjithëse barku është bërë më i dukshëm. […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.