VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Britney Spears’

Spears më një look të ri për reklamën e parfumit

Spears më një look të ri për reklamën e parfumit

Këngëtarja e njohur Britney Spears është shfaqur së fundmi më një look të ri. Gjatë promovimit të parfumit të saj më të ri, ajo ka vendosur të ndryshoi ngjyrën e flokut, por natyrisht duke vendosur një paruke të zezë. Britney është shprehur se është besnike e pamjes së saj bjonde dhe për tre dekada nuk […]

Spears vlenë 32 milion dollarë

Spears vlenë 32 milion dollarë

Angazhimet dhe sukseset në muzikë, padyshim se i kanë sjellë përfitime të mëdha ekonomike. Këngëtarja, Britney Spears, thuhet të ketë plot 32 milion dollarë pasuri, e cila përfshinë prona të shumta luksoze dhe para të gatshme. Ndoshta ju intereson të dini se si e menaxhon Britney gjithë këtë pasuri marramendëse të akumuluar ndër vite, dhe […]

Akuza për Spears, drogë në vendin ku luanin fëmijët

Akuza për Spears, drogë në vendin ku luanin fëmijët

Ish-menaxheri i Britney Spears, Sam Lufti është duke u përgatitur për gjyqin e tij të ardhshëm kundër yllit të pop-it. Ai i ka kërkuar gjykatësit që të sjellë vetë Britney-n në bankën e dëshmitarëve gjatë seancave të ardhshme.

Spears humb kilogramët, por fiton…

Spears humb kilogramët, por fiton…

Së fundmi këngëtarja Britney Spears ka publikuar disa foto në faqen e saj te Twitter-it duke shkruar në status “Nuk dua që vera të mbaroj”. Duket qartë së Spears është dobësuar shumë dhe ka fituar linjat e mëparshme, por me një ndryshim të madh se lëkura i është plakur dhe nuk e ruan më fresikin […]

Britney e lumtur me lidhjen

Britney e lumtur me lidhjen

Bukuroshja Britney Spears pavarësisht thashethemeve për një ndarje me Jason Trawick , duket se po ja kalon shumë mirë më të. Dyshja janë parë duke ecur rrugës me Jason përderisa edhe burimet afër saj kanë thënë se ajo është e lumtur me të dashurin e ri.

Britney Spears është e paafte për të gjykuar!

Britney Spears është e paafte për të gjykuar!

Britney Spears është e paafte për të gjykuar!Këtë e vendosi Gjykata e Lartë e Los Angeles, për sa i përket  mbretëreshës së Pop-it. Gjykata ka vendosur gjithashtu, ta mbyllin për momentin fashikullin me të dhënat e personale përsa i përket trajtimit psikiatrik ende në vazhdim sepse mund te dëmtojë imazhin e Spears.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.