VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Brad Pitt’

Çfarë fsheh Brad Pitt pas syzeve?

Çfarë fsheh Brad Pitt pas syzeve?

Mosha nuk e kursen askënd, pra as aktorin e famshëm 48-vjeçar, por ndryshe nga shumë bukuroshë të tjerë të Hollywoodit, Brad Pitt duket se ka vendosur që të plaket në mënyrë natyrale, pa botoks, mbushës dhe skalpel. Derisa ecte në qilimin e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë, Brad Pitt dukej më shumë se […]

Unaza e Angelinas kushton 250.000 dollarë

Unaza e Angelinas kushton 250.000 dollarë

Brad Pitt së bashku me artarin Robert Procop kanë kaluar një vit të tërë për dizajnimin e unazës, të cilën tash e bart Angelina Jolie. “Brad ka pasur një vizion të posaçëm kur është në pyetje unaza. Ka dashur që secila pjesë të jetë e përsosur, prandaj është dashur të gjejmë diamant me kualitet më […]

Brad Pitt flet për përdorimin e drogës

Brad Pitt flet për përdorimin e drogës

Brad Pitt gjatë një interviste për The Hollywood Reporter ka treguar për eksperiencat e tija. Pasi ka folur për situatën e mirë profesionale që po përjeton tani ai ka kujtuar gjithashtu se në fund të viteve 90 ka vuajtur nga depresioni e përdorte shumë drogë.

Pitt me bastun në tapetin e kuq

Pitt me bastun në tapetin e kuq

Brad Pitt eshte paraqitur në festivalin e 23 të Palm Springs international film me nje bastun ashtu si Dr. House. Divi i Hollywood-it i vlerësuar për interpretimin më të mirë në ‘The tree of life’ dhe ‘Moneyball’ shoqërohej nga bashkëshortja e tij Angelina Jolie.

Brad Pitt me frizurë horror

Brad Pitt me frizurë horror

Aktori i Holliwoodit, Brad Pitt që një kohë të gjatë ka flokë të gjata, por kryesisht në rregull dhe duken bukur, por si fotografitë e fundit që janë bërë. Brad ka nderua adhuruesit e tij me frizurën e re që duket se ka futur gishtin në prizmat e rrymës. Brad Pitt kohët e fundit është […]

Brad Pitt: Lë aktrimin pas tre vitesh

Brad Pitt: Lë aktrimin pas tre vitesh

Brad Pitt ka njoftuar se do të lërë karrierën e tij kinematografike pas tre vitesh, kur të mbushë 50 vjeç. 47-vjeçari gjithashtu la të kuptohej për ‘The Sun’ se mund të fillonte një karrierë si producent.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.