VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Brad Pitt’

Brad Pitt dhuron një çek prej 100.000 $ për fushaten e të drejtave të njeriut

Brad Pitt dhuron një çek prej 100.000 $ për fushaten e të drejtave të njeriut

Pitt ka bërë bamirësinë e tijë të fundit në mbrojtje për të drejta të barabarta në martesë, në Maine, Maryland, Minnesota, dhe Washington. Aktori i “The fight Club”, ka dhuruar një shumë të madhe parash duke shpresuar të favorizojë më shumë martesat e homoseksualeve. Në një email ai është shprehur, “Është për të ardhur keq […]

Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti

Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti

Aktori ka folur për revistën “Style”, në lidhje me historinë e tij me kolegen bukuroshe. “Në moshë më të re nervozohesha shumë kur lexoja shkrimet që dilnin në gazetë, ndërsa sot nuk e vras shumë mendjen. Por që unë e Angelina do të martohemi, kjo është gjë e sigurt.

Brad Pitt pranon se ka qenë i varur nga marihuana

Brad Pitt pranon se ka qenë i varur nga marihuana

Gjatë një emisioni televiziv, hamshori hollivudian, Brad Pitt, është pyetur nga drejtuesi i emisionit nëse konsumon drogë. “Unë jam Brad Pitt dhe jam i varur”, ka thënë aktori duke qeshur, ndërsa më pas ka vazhduar: “Bëj shaka, kuptohet. Ditët e mia të drogës i takojnë të kaluarës”.

Pitt përkujton Bob Marley

Pitt përkujton Bob Marley

Aktori Hollywood-ian, Brad Pitt ka përkujtuar legjendën e muzikës rege Bob Marley. Ylli 48 vjeçar ka postuar një foto me flokët dread dhe ngjasonte shumë me Marley. Fotoja e tij ngjasonte shumë me atë të yllit të filmit të viteve 1930.

Pitt: Do të martohemi një ditë…

Pitt: Do të martohemi një ditë…

Brad Pitt ka mohuar njoftimet se do të martohet me Angelina Jolien pas disa javësh. Çifti i famshëm u fejua në prill, ndërsa që atëherë po spekulohet për dasmën e tyre që thuhet se do të bëhet në Francë. Mirëpo, Pitt ka përgënjeshtruar fjalët që thonë se martesa e tyre do të ndodhë së shpejti.

Brad Pitt, në serialin për Sulltan Sylejmanin?

Brad Pitt, në serialin për Sulltan Sylejmanin?

Se sa investojnë turqit në industrinë e filmit, më së miri e dëshmon mundësia e angazhimit të aktorit të njohur botëror Brad Pitt, si aktor mysafir në serailin e njohur turk për Sulltan Sylejmanin, serial ky i cili ka arritur shumë sukses edhe në trojet shqiptare dhe Ballkan. Sipas mediave turke, Pitt do të veshë […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.