VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Blero’

Blero këndon këngën e serialit ”Muret”

Blero këndon këngën e serialit ”Muret”

Këngëtari kosovar Blerim Muharrmi-Blero, është angazhuar për të kënduar këngën e serialit “Muret”. Kënga është realizuar në gjuhën angleze dhe titullohet “Wall”, apo në shqip “Muri’. Për kompozim dhe tekst është angazhuar nga vet këngëtari Blero, ndërsa aranzhimi i saj është bërë nga Zap&Chris.

Blero së shpejti me “Nr 1”

Blero së shpejti me “Nr 1”

Blero ka realizuar një bashkëpunim me këngëtaren Lea dhe anëtarin e grupit Kaos, Lumi B. Kjo këngë titullohet ‘Nr 1” dhe pritet së shpejti të lansohet në tregun shqiptar.

Blero së shpejti me këngë të re

Blero së shpejti me këngë të re

Këngëtari kosovar Blero së shpejti pritet të vijë me një projekt të ri muzikor – një këngë të titulluar “Ajo apo ti”. Kënga është realizuar nga Zap dhe Chirs ndërsa për tekst është përkujdesur Bubulina Krasniqi. Kjo këngë pritet të jetë një ndër hitet e radhës të këngëtarit Blero.

Blero: Xhelozia nuk ekziston në lidhjen time me Teutën

Blero: Xhelozia nuk ekziston në lidhjen time me Teutën

Blero është përfolur së fundi për faktin se në klipin e fundit janë përdorur disa miliona para false dhe të njëjtat janë konfiskuar nga ana e policisë, madje dhe klipi i është censuruar për arsye se mund të joshë publikun me këto imazhe! Këto fjalë ai i hedh poshtë në këtë intervistë, duke treguar se […]

Dafina i rikthehet Bleros

Dafina i rikthehet Bleros

Pas ndarjes nga pothuajse të gjithë bashkëpunëtorët e saj, madje edhe nga i dashuri i saj, Dafina Zeqiri ka vendosur të bashkëpunojë përsëri me këngëtarin Blero. Sipas portalit telegrafi, këngëtarja do të bëjë një bashkëpunim me Bleron, saktësisht me kompaninë që drejtohet nga Blero dhe Çekiç “Str8Dope”.

Blero triumfon në “Zhurma Show Awards”

Blero triumfon në “Zhurma Show Awards”

Është mbajtur mbrëmë edicioni i 7-të i spektaklit video-muzikor ‘Zhurma Show Awards 2011’. Çmimin kryesor “Best video” pati fatin ta fitojë këngëtari Blero në bashkëpunim me Astrit Stafën me këngën “Summer love”.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.