VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘blerim destani’

Kryeministri Berisha, “pëlqen veçanërisht” Anxhelën

Kryeministri Berisha, “pëlqen veçanërisht” Anxhelën

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka ndjekur nga afër aktivitetet e organizuara në ngjarjen kulturore “Tirana Art Days”. Ai ka marrë pjesë në shfaqjen e premierës botërore të dokumentarit të Eliza Dushkut “Dear Albania”, si dhe ka vizituar ekspozitën e fotografit shqiptar më famë botërore, Fadil Berisha.

Çelen ditët e artit, shqiptarët e Hollivudit zbresin në Tiranë

Çelen ditët e artit, shqiptarët e Hollivudit zbresin në Tiranë

Aktorë të Hollivudit, fotografë, modele e stilistë me famë botërore e arkitektë të njohur kanë mbërritur në kryeqendrën e shqiptarëve për të ndarë me ne në këtë 100-vjetor të Pavarësisë suksesin, famën dhe talentin e tyre. Java e parë e tetorit e ka gjetur Tiranën të shndërruar në qytetin e artit, modës, arkitekturës dhe urbanistikës.

Blerim Destani dhe Dafina Zeqiri takim në New York

Blerim Destani dhe Dafina Zeqiri takim në New York

Nuk është hera e parë që ata fotografohen pranë njeri-tjetrit. Aktori Blerim Destani dhe këngëtarja Dafina Zeqiri thonë se janë miq të mirë… Megjithëkëtë, sipas Bluetooth, po përflitet për një lidhje të re me një djalë që ka qenë eksi i Rita Orës, ndërsa ai njihet si për lidhjet e ndarjet e shumta me femra […]

Blerim Destani ‘shet mend’ me “Iphone 5”

Blerim Destani ‘shet mend’ me “Iphone 5”

E kuptojmë që, të kesh në dorë prodhimin më të fundit të “Apple” menjëherë sapo del në treg duhet të jetë kënaqësi e veçantë, por me sa duket Blerim Destani e ka përjetuar këtë “ngjarje” më shumë se ç’duhet. Duke qenë djalë i pasur, ai nuk ka hezituar që të porosisë disa të tillë.

Blerim Destani: “Single …por jo i vetmuar”

Blerim Destani: “Single …por jo i vetmuar”

Aktori i famshëm shqiptar, edhe jashtë kufijve Blerim Destani sapo ka realizuar rolin e tij të fundit në “90 minutes- The Berlin Project”. Ëndrrat e një aktori për të pasur bashkëpunime me kinematografinë e huaj, por dhe në pritje të një roli shqiptar. Jeta plot angazhime, ambiciet, dashuritë e pathëna dhe rrëfime personale për “Shqip”.

Blerim Destani ben tatuazh nje emer femre

Blerim Destani ben tatuazh nje emer femre

A ka Blerim Destani një të dashur fikse? Vetë aktori e ka mohuar këtë gjë, por nga ana tjetër ai gjithmonë ka qenë objekt flirtimesh me personazhe të njohur të show biz-it shqiptar duke filluar nga flirtet me Anxhela Martini e duke e përfunduar me flirtin që mesa duket vazhdon akoma me këngëtaren Tuna.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.