VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘blerim destani’

Blerim Destani në lidhje me Liberta Spahiun

Blerim Destani në lidhje me Liberta Spahiun

Pas shumë spekulimeve që zgjoi jeta e tij private, Blerim Destani duket se më në fund ka gjetur dashurinë e tij. Spekulimet për një lidhje të aktorit dhe Anxhela Martinit nuk dolën të ishin të vërteta, gjë që u hodh poshtë edhe nga vetë prononcimet e tij në media, siç më herët kishe mohuar edhe […]

Blerim Destani, trendi në daten e “kiametit”

Blerim Destani, trendi në daten e “kiametit”

Duket mjaft bukur i veshur dhe me stil, aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani. Thuhet se ai ka blerë një vilë në Dubai, ndërsa këtë foto që shihni e kishte postuar në rrjetet sociale, me mbishkrimin “Ja shpëtuam nga 21 dhjetori”. Por aktori i filmit ‘Kometa” ka marrë shumë komente pozitive nga të dyja gjinitë […]

Blerim Destani: E verteta e flirtit me Angela Martinin

Blerim Destani: E verteta e flirtit me Angela Martinin

  Ndihet shumë patriot, adhetar dhe origjinen e tij nuk e fsheh askund. Ai rrefen se kudo shkon e tregon ballhapur këtë. Beson tek dashuria me shikim të parë, por ama vëzhgimi dhe konstatimi i vlerave vazhdon më tutje. Në këtë intervistë Blerimi prek edhe temën e Angela Martint dhe thashëthemet mbi marrdhënien që ka […]

Blerimi me qifteli

Blerimi me qifteli

Aktori Blerim Destani sic duket është adhurues i tingujve të qiftelis ,ai ka qenë pjesë e një ndeje me qiftelia,e veq këngës e argëtimit me miqtë ka fituar edhe një dhuratë nga rapsodi Osman Sefa, një qifteli në të cilën ishte i gdhendur edhe shkrimi : ‘’Kujtim nga Osman Sefa, Blerim Destanit,Artist’’. E sic shihet […]

Blerimi ‘vesh’ Prishtinën me xhinset e tij

Blerimi ‘vesh’ Prishtinën me xhinset e tij

Ndërsa në kinematografi ai po përjeton entuziazmin që i ka falur puna e tij e fundit “Project Berlin”, Blerim Destani aktori më i komentuar dhe i suksesshëm shqiptar i viteve të fundit i është futur rrugës së biznesit. Sic ishte folur edhe më parë, Destani ka krijuar tashmë një linjë të veten, xhins, të cilën […]

Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri

Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri

Nëse bukuroshja Anxhela Martini u lakua si femra më e fokusuar gjatë ditëve të kulturës dhe promovimi i dokumentarit “Dear Albania, mashkulli që ra në sy më tepër ishte aktori Blerim Destani. Si duket, pamja dhe simpatia e tij josh shumë edhe femrat e shou-bizit, por ai nuk e përfill si duket në këtë foto […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.