VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Bleona Qerreti’

Një vajzë babi si Bleona Qereti

Një vajzë babi si Bleona Qereti

Bleona Qereti është treguar një familjare e vërtet për festa. Ajo i ka kaluar ato me familjarët e saj, të cilët i ka ftuar në Amerikë. Këngëtarja është fotografuar së bashku me te atin ne nje restorant dhe te dy kane vene ne koke disa aksesore, qe urojne “Gezuar Vitin e Ri”, prane te atit […]

Ja fotoja “nudo” artistike e Bleona Qeretit!

Ja fotoja “nudo” artistike e Bleona Qeretit!

Ashtu siç edhe kishte thënë vetë Bleona Qereti, që një artist mund të realizojë foto ‘nudo’ artistike, e kjo është normale, atë edhe e ka realizuar këngëtarja. Vetëm dy javë më parë një shkrim i gazetës që mori dhenë, fliste për realizimin e këtyre fotove në studion e fotografit të njohur Avni Selmani.

Bleona Qerreti: Publiku shqiptar me krahason, me mbretëreshën e pop-it, Madonën

Bleona Qerreti: Publiku shqiptar me krahason, me mbretëreshën e pop-it, Madonën

Reputacioni i saj është i padiskutueshëm. Muajt e vërës në Shqipëri ajo tërhoqi vëmendjen e kritikës dhe të medias. Megjithatë ajo i anashkaloi për mrekulli skandalet me shtypin kurioz. Në këtë intervistë për gazeten “Telegraf” ajo tregon se si është jeta e saj në USA dhe çfarë ndryshimi ka me jetën që ajo ka bërë […]

Bleona: Jam fqinje e Rihannas dhe me Al Pacinon dal në darkë

Bleona: Jam fqinje e Rihannas dhe me Al Pacinon dal në darkë

Bleona Qerreti konfirmon sërish marrëdhënien e afërt me aktorin e famshëm të hollivudit Al Pacino. E ftuar në një emision televiziv të drejtuar nga gazetari Enkel Demi në Televizionin Publik Shqiptar, Qerreti tha se “me Al Pacinon dalim për dreka dhe darka vazhdimisht”. Ajo deklaroi gjithashtu se këngëtaren e famshme Rihannan e ka fqinj në […]

Bleona: Videoja nudo si të më filmonin në dush! Mund të bëhesha e famshme edhe me filma ”lakuriq”

Bleona: Videoja nudo si të më filmonin në dush! Mund të bëhesha e famshme edhe me filma ”lakuriq”

Intervista e radhës në Skype, në emisionin “Poke” në Top Channel, ka qenë me një artiste e cila prej vitesh është e famshme kudo që shqiptarët jetojnë. Bëhet fjalë për Bleona Qerretin, të cilën e ka intervistuar prezantuesja Albana Osmani. Albana: Pershendetje Bleona!

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Spektakli dhe gara që bën ëndrrat e çdo njeriu për muzikën realitet po afron në sezonin e tij të dytë. “X Factor Albania” do të nisë edicionin e tij të dytë. Çdokush dëshiron të ndryshojë jetën… çdo njëri do të jetë i suksesshëm dhe të mos jetë më një njeri i zakonshëm. 16 finalistët e […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.