VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Bleona Qerreti’

Bleona poston foto të nxehta

Bleona poston foto të nxehta

Këngëtarja seksi, Bleona Qerreti, e cila me ngul është duke e kërkuar suksesin e saj në SHBA, ka bërë disa foto shumë të nxehta në një pishinë. Bleona, fotot i ka postuar vet në profilin e saj në Facebook, por nuk ka shkruar vendin se ku janë bërë fotot. Kohëve të fundit ajo ka paralajmëruar shumë […]

Bleona si një striptiste seksi

Bleona si një striptiste seksi

Një luk i ri për këngëtaren e njohur shqiptare Bleona Qereti, e cila ka vendosur të shfaqet ndryshe. Ajo ka postuar në llogarinë e saj në “Facebook”, një foto ku është vetëm me të brendshme. Bleona gjithmonë ka befasuar publikun me fotot e saj, ku më herrët ajo ka pozuar nudo. Bleonës i pëlqen të […]

Bleona i do truprojat

Bleona i do truprojat

Pati deklaruar për Tribuna se jeta e saj gjithnjë është në lëvizje. Madje siç pat pohuar Bleona Qereti nuk ka as jetë private. Angazhimi i saj profesional e obligon që ajo gjatë daljeve e veçanërisht mbrëmjeve muzikore të jetë nën mbrojtjen e truprojave. Por, këngëtarja gjithashtu ka njoftuar se ajo e do sigurimin e saj. […]

Zhveshet Bleona

Zhveshet Bleona

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti, e cila po e kërkon famën me ngulm në SHBA, ka vendosur të zhvishet tërësisht për kopertinën e një reviste shqiptare. Revista “Albaniac” e ka bindur këngëtaren shqiptare që ta pushtojë kopertinën e tyre me trupin e saj, ashtu siç e ka bërë nëna. Se për çfarë shifre është arritur kjo […]

Shiko Bleonen ne filmin “Violence of Action”

Shiko Bleonen ne filmin “Violence of Action”

Siç ju kemi thënë më parë, Bleona Qereti ka interpretuar në një serial televiziv amerikan ku në rolin kryesor interpreton aktori Steven Seagal. çdo seri e këtij seriali i cili mban emrin “True Justice” dhe është transmetuar në kanalin  televiziv Reelz, është realizuar në formen e një filmi si për nga historia ashtu dhe nga […]

Bleona blen “fansa” të huaj në Facebook (Foto)

Bleona blen “fansa” të huaj në Facebook (Foto)

Të kërkosh të provokosh mediat duke prodhuar herë pas here lajme, është një taktikë shumë e bukur marketingu, sidomos për këngëtarët të cilët nëse në media do të dilnin vetëm kur kanë për të promovuar ndonjë këngë apo album, i binte që të dilnin shumë rrallë dhe pothuajse do harroheshin. Por këtu bëhet dhe diferenca, […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.