VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Beyonce’

Super Bowl, Beyonce do të jetë ylli i spektaklit

Super Bowl, Beyonce do të jetë ylli i spektaklit

  Shumica e njerëzve shohin më shumë spektaklin në pushimin midis pjesëve se sa vetë lojën e futbollit amerikan në finalen e madhe të “Super Bowl” dhe vitin e ardhshëm do të jetë Beyonce ajo që do të këndojë para më shumë se 114 milionë spektatorëve dhe telespektatorëve.  Një burim nga Super Bowl XL VII […]

Beyonce lë alkoolin

Beyonce lë alkoolin

Lajmet e fundit për Beyonce-n nuk kanë të bëjnë vetëm me lansimin e filmit të saj të ri “A Star is Born” por tani ka edhe shumë evidenca se ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Ndonëse edhe më parë patën dalë disa thashethëme të cilat flisnin për një shtatëzani të re […]

Beyonce, shoqëruesja e Ritës

Beyonce, shoqëruesja e Ritës

Beyonce ishte e pranishme në festivalin “Made in America”, një ngjarje muzikore e organizuar nga bashkëshorti i saj, Jay Z, në Filadelfia. Gjatë mbajtjes së festivalit, përveç dhënies së mbështetjes për bashkëshortin, këngëtarja ka ndarë kohë për të shoqëruar në prapaskenë Rita Orën, e cila ka performuar në këtë festival.

Beyonce më e mira

Beyonce më e mira

Beyonce vërteton se të qenit nënë vetëm sa e ka bërë më të fortë derisa merr çmimin “Femra më e Mirë” në Çmimet BET me një fustan elegant shkëlqyes ngjyrë të verdhë. Gjat mbrëmjes u përkujtua edhe e ndjera Whitney Houston, plot 20 minuta u kënduan këngët hit të saj, ku të gjithë të pranishmit […]

Beyonce kalon Jeniffer-in, tani ajo është më e bukura

Beyonce kalon Jeniffer-in, tani ajo është më e bukura

Tradita e klasifikimit të femrave më të bukura të botës, e stiluar cdo vit nga People, këtë vit ka një ndryshim. Mbretëresha e vitit 2011, 43-vjecarja Jeniffer Lopez, i lë vendin rezatueses, nënës së re 30 vjecare, Beyonce. Nga një yll latin tek një afroamerikane dhe 10 vjet më e re se ajo. Ky ishte […]

Beyonce vazhdon shkollimin

Beyonce vazhdon shkollimin

Këngëtarja Beyonce, e cila katër muaj më parë lindi vajzë, fillon përsëri shkollën, në mënyrë që më në fund të marrë një diplomë. Beyonce tashmë ka biseduar me një shkollë në NewYork City, në të cilën më në fund do të përfundoj shkollimin, të cilin e kishte ndërprerë në moshën 14- vjecare për shkak të […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.