VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Beyonce’

Beyonce ia kushton “I Will Always Love You” aktorit Paul Walker

Beyonce ia kushton “I Will Always Love You” aktorit Paul Walker

Pop ylli amerikan, Beyonce, ia ka kushtuar një prej këngëve të saj gjatë një koncerti të mbajtur mbrëmë aktorit të ndjerë, Paul Walker. Bota e filmit dhe dashamirët e filmave aksion u shokuan kur mësuan të dielën për vdekjen e aktorit të “Fast & Furious”, i cili ndërroi jetë në një aksident. Dhe, dhembshuri për […]

Beyonce-Jay Z. ndërrojnë jahtin me barkën me rrema

Beyonce-Jay Z. ndërrojnë jahtin me barkën me rrema

Beyonce dhe Jay Z. kanë dokumentuar në mënyrë të përditshme turin e tyre europian të pushimeve në rrjetet shoqërore si “Tumblr” dhe “Instagram”.  Megjithatë, për herë të parë që prej mbërritjes në Detin Mesdhe me jahtin e tyre, çifti i këngëtarëve shfaqi një thjeshtë të pazakontë. Në vend të jahtit, këngëtarja pop dhe reperi me […]

Beyonce: ‘Make Love To Me’, sekreti im në dhomën e gjumit

Beyonce: ‘Make Love To Me’, sekreti im në dhomën e gjumit

Ka zbuluar sekretin ne dhomen e gjumit per gjithe fanet e saj kengetarja Beyonce. Sipas saj, para se te beje dashuri me bashkeshortin ajo ka rrefyer se degjon Make Love To Me. Burimi: http://www.panorama.com.al

Tuna insiston për iluminatë

Tuna insiston për iluminatë

Gjesti i dytë i shumë përfolur i Tunës në klipin “I Asaj” është padyshim shenja me duar, njësoj si ajo që njihet e “Illuminatit”, e famshme nga Jay-Z, Beyonce, Kanye West e tani edhe nga Rita Ora. Por të gjithë të lartë përmendurit janë pjesë e kompanisë së njohur muzikore, Roc Nation, por Tuna çfarë […]

Beyonce nuk është shtatzënë

Beyonce nuk është shtatzënë

Deri sa mediat e huaja po vazhdojnë të shkruajnë për një shtatzani të dytë të këngëtares Beyonce, kanë dalë edhe disa fotografi ku vërtetë dëshmojnë se ajo mund të jetë në pritje të një fëmije të dytë, pasi që në to shihet barku paksa i fyer i saj. Ndërkaq që lajmet po qarkullojnë anë e […]

“Dhoma Beyonce” rrezikon jetë

“Dhoma Beyonce” rrezikon jetë

Suitat ekskluzive të quajtura ”dhoma Beyonce” në spitalin e Nju Jorkut, po rrezikojnë jetën e nënave dhe foshnjave për shkak të çështjeve të personelit. Në spitalin “Lenox Hill” në Manhatan, ku Beyonce lindi vajzën Blue Ivy këtë janar, nënat e pasura paguajnë deri në 1700 dollarë për një natë në dhomat private. Për to rezervohet […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.