VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Aurela Gaçe’

Vesa e dashuruar pas zerit te Aurela Gaçes

Vesa e dashuruar pas zerit te Aurela Gaçes

Kjo foto që shihni është realizuar gjatë një spektakli të përvitshëm, që mbahet në diasporë dhe konkretisht këtë herë në Cyrih, “Miss dhe Mister Universi shqiptar”. Besoj se i njihni se kush janë, është këngëtarja Vesa Luma, duke u mahnitur pas interpretimit të këngëtares Aurela Gaçe, që si duket Vesa e ka ndjekur edhe kur […]

Aurela fotografohet për herë të parë me vajzën 1-vjeçare

Aurela fotografohet për herë të parë me vajzën 1-vjeçare

Këngëtarja Aurela Gaçe është fotografuar pak ditë më parë në Tiranë, ndërsa shëtiste me karrocë vajzën e saj Grace, e cila për një muaj mbush një vjeç. Paparaci ynë e ka fotografuar këngëtaren e veshur sportive, dhe kjo është hera e parë që këngëtarja fotografohet së bashku me vajzën e saj.

Aurela, kërkon “doodle” nga Google

Aurela, kërkon “doodle” nga Google

Këngëtarja Aurela Gaçe, e cila ka përfaqësuar Shqipërinë në Festivalin evropian të këngës, Eurosong, po ndihmon një nismë në shënim të 100 vjetorit të pavarësisë. Gaçe ka ftuar afro 90 mijë fansa sa ka në rrjetin social Facebook, që të nënshkruajnë peticionin drejtuar Google, për të ndryshuar logon në nderim të Shqipërisë.

Aurela Gaçe, me nuanca jugu

Aurela Gaçe, me nuanca jugu

Këngëtarja Aurela Gaçe, e cila së fundmi ka publikuar albumin e saj më të ri, të gjashtin me rradhë, të titulluar ”Paraprakisht”, ka paralajmëruar një projekt tjetër muzikor. Bëhet fjalë për këngën me titull “Ja ke nge”, një tjetër këngë e hareshme nga Aurela, me energji dhe nuanca të muzikës së jugut, që do të […]

Aurela, bashkëpunon me Rozin

Aurela, bashkëpunon me Rozin

Këngëtarja Aurela Gaçe, me zërin brilant dhe paraqitjene veçantë, ka publikuar albumin e saj më të ri, të gjashtin me rradhë, të titulluar ”Paraprakisht”. Në të ka mjaft krijime të reja si dhe hite të këngëtares gjatë këtyre dy viteve të fundit.

Aurela Gaçe, me 20 korrik, sjell “Paraprakisht”

Aurela Gaçe, me 20 korrik, sjell “Paraprakisht”

Kjo foto që shihni do të jetë kopertina e albumit më të ri të këngëtares së njohur shqiptare, Aurela Gaçe, fotoja e së cilës është realizuar nga fotografi dhe bashkëpunëtori i saj i ngushtë, Avni Selmani. Albumi do të mbajë titullin “Paraprakisht”, ku do të përfshihen këngët më të reja të artistes shqiptare dhe do […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.