VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Aurela Gaçe’

Aurela reagon keq ndaj thashethemeve: Vjehrra më pranoi, mos na çani menderen

Aurela reagon keq ndaj thashethemeve: Vjehrra më pranoi, mos na çani menderen

Aurela Gaçe menjëherë pas dasmës është shqetësuar nga thashethemet që bëhen për moshën e saj më të madhe në raport me bashkëshortin. Në një reagim në rrjetin social “Facebook” Aurela shprehet indinjuar nga pyetjet dhe nga ngacmimet që i bëjnë vjehrrës së saj njerëzit. A do ta pranonte vjehrra Aurelën, meqenëse ajo është disa vite […]

Martohet Aurela (Foto)

Martohet Aurela (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Aurela Gaçe, është martuar me të dashurin e saj të kahmotshëm, Skerdin, në një ceremoni që e ka organizuar vajza e çiftit. Ashtu siç ishte paralajmëruar, Aurela dhe Skerdi ndërruano unazat më datën 20 shtator në një ceremoni interesante të organizuar nga vajza Grace. Ceremonia martesore është mbajtur në Stela Resort dhe të […]

Aurela Gaçe zgjuar në çdo kohë, ditën plazh e natën koncerte

Aurela Gaçe zgjuar në çdo kohë, ditën plazh e natën koncerte

Ajo shquhet për energjinë e saj të veçantë, saqë mund t’ia dalë të jetë në formë edhe pa fjetur aq sa duhet. Këngëtarja Aurela Gaçe po kalon një verë shumë të vrullshme, me një axhendë të pasur koncertesh, datat e të cilave i ka publikuar dhe në rrjetet sociale për fansat e saj. Disa ditë […]

Aurela Gaçe, një klip me skena sensuale

Aurela Gaçe, një klip me skena sensuale

Ylli i muzikës shqiptare, Aurela Gaçe pritet të prezantojë shumë shpejt, klipin e saj më të ri – “Shpirti i shpirtit tim”… I konceptuar si një film me metrazh të shkurtër që për muzikë ka një baladë të mrekullueshme të shkruar mjeshtërisht nga Adrian Hila, me vargje të Rozana Radit, ky klip sjell një Aurelë […]

“Rebelohet” Aurela Gaçe

“Rebelohet” Aurela Gaçe

Duket se gjërat që ndodhin çdo dite në Shqipëri, dhe pakënaqësitë që ajo ka, janë njësoj sikur edhe para dhjetë vjetësh për këngëtaren Aurela Gaçe. Ajo, pasditen e së martës ka postuar në rrjetin social facebook një këngë të sajën të kënduar në vitin 2000, ndërsa e ka vlerësuar të duhur edhe për ditët aktuale. […]

Aurela Gaçe: “Çani, do e bëj gjoksin me lekët e tua!”

Aurela Gaçe: “Çani, do e bëj gjoksin me lekët e tua!”

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe i është bashkuar artistëve të tjerë të cilët kanë hapur bizneset e tyre private. Këtë të mërkurë këngëtarja ka ftuar mjaft miq, njerëz të njohur të ekranit e këngëtarë pikërisht tek ish-Calvin, ku së bashku me vëllezërit korçarë do të ofrojë muzikë live çdo fundjavë. Një organizim dhe arredim i […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.