VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Argjentina Ramosaj’

Messi i Barcelonës, shpirti i Argjentines

Messi i Barcelonës, shpirti i Argjentines

Jo rrallherë na ka rënë rasti të dëgjojmë nga këngëtaret tona të jenë tifoze të ndonjë skuadre futbolli, apo ndonjë lojtari. Madje, ato shpeshherë deklarojnë se janë ndjekëse të rregullta të çdo ndeshje që zhvillon ekipi i tyre i parapëlqyer. Njëra ndër ta është edhe Argjentina Ramosaj ,e cila është tifoze e klubit futbollistik, “Barcelona”, […]

Argjentina Ramosaj: Jam seksi dhe e di

Argjentina Ramosaj: Jam seksi dhe e di

Është një nga këngëtaret dhe femrat më të bukura të shou bizit shqiptar. Megjithatë Argjentina Ramosaj, nuk lë rast pa e evidentuar këtë fakt.

Argjentina me duet të ri

Argjentina me duet të ri

Argjentina Ramosaj ka zbuluar se ajo është duke punuar në këngë të reja dhe se së shpejti do të vijë me një duet. Këngëtarja e ka shfrytëzuar rrjetin “Facebook” për të bërë kureshtarë fansat e saj për bashkëpunimin e radhës.

Argjentina Ramosaj: “Braktis” detin për turizmin malor

Argjentina Ramosaj: “Braktis” detin për turizmin malor

Kur të gjithë preferojnë të pushojnë në plazh këtë ditë të nxehta gushti, këngëtarja Argjentina Ramosaj preferon turizimin malor. Bukuroshja është fotografuar në Theth ku po kalon disa ditë të këndshme me shoqërinë.

Argjentina Ramosaj, ylli i saj eshte nje… femer

Argjentina Ramosaj, ylli i saj eshte nje… femer

Kengetarja e re Argjentina Ramosaj vazhdon te publikoje foto te ndryshme ne rrjetin social fejsbuk. Foto me e re e Argjentines eshte me…. siç e quan ajo”yllin tim”, kengetaren tjeter mjaft atraktive Gjira. Pra nuk behet fjale per ndonje mashkull, por pikerisht kolegen dhe shoqen e saj.

Argjentina pushime në Dhërmi

Argjentina pushime në Dhërmi

Kohë pushimesh duket se është edhe për disa këngëtarë, edhe pse janë të pakët ata që pushojnë verës, pasi që mbrëmjet dhe dasmat nuk i lënë të bëjnë një gjë të tillë. Këngëtarja deçanase, Argjentina Ramosaj mund të themi me plot gojë se ka pasur një vit të suksesshëm, prandaj edhe disa ditë nën diell […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.