VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Argjentina Ramosaj’

Pas dështimit me Vedatin, Argjentina do bëjë duet me Florin

Pas dështimit me Vedatin, Argjentina do bëjë duet me Florin

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga Argjentina Ramosaj. Sa u përfol për një duet me Vedat Ademin, të gjithë fansat ishin shprehur të lumtur, por ky bashkëpunim dështoi. Në një intervistë për ”Panorama plus”, këngëtarja e njohur shprehet se ka 10 muaj që është beqare dhe ndihet mirë, për Vitin e […]

Argjentina Ramosaj, Halloween-i e tjetërson

Argjentina Ramosaj, Halloween-i e tjetërson

Argjentina mund të them me bindje se është ndër të vetmet personazhe që i është përmbajtur festës, dukë u bërë një maskim total aq sa nëse nuk do ta kishte postuar vetë në rrjetet sociale foton askush nuk do ta kishte njohur.  

Për kë ka mall Argjentina Ramosaj

Për kë ka mall Argjentina Ramosaj

Ca pika shiu ranë mbi qelq…”,- është kjo dixhitura e kësaj fotoje të bukur të këngëtares Argjentina Ramosaj. Bukuroshja kosovare ka postuar në Facebook një fotografi, ku duket mjaft e menduar dhe e malluar për dikë. Për kë ketë mall Argjentina, për ndonjë familjarë apo për ish të dashurin e saj.Ajo që dime me siguri […]

Argjentina Ramosaj nuk i jep para Vedat Ademit

Argjentina Ramosaj nuk i jep para Vedat Ademit

Kohë më parë është folur rreth një bashkëpunimi mes këngëtarëve Vedat Ademi dhe Argjentina Ramosajt,por një gjë e tillë nuk ndodhi. Thuhet se gjithqka nisi kur Vedati kërkoi që edhe Argjentina të paguante për këngën edhe pse ajo ishte mysafire në këngë,por Argjentina nuk ka pranuar ta bëjë një gjë të tillë,gjë që edhe ka […]

Mohon romancën me Argjentinën

Mohon romancën me Argjentinën

Argjentina Ramosaj, pas ndarjes nga i dashuri i saj prej shumë vitesh, shpesh herë është përfolur nga mediat rozë për shoqërimin e saj me meshkuj të ndryshëm, duke aluduar në lidhje dashurie. Ajo asnjehere nuk eshte kunderpergjigjur ndaj ketyre shkrimeve, duke ia lene kohes qe ta deshmoje te verteten.

Argjentina Ramosaj në dashurije?

Argjentina Ramosaj në dashurije?

Ka së paku gjashtë muaj që Argjentina Ramosaj është ndarë nga i fejuari i saj Valoni,dhe si duket ajo ka ka gjetur miqësi të ngushtë me një djalë, i cili poashtu është ndarë nga e fejuara e tij. Fjala ështe për parukierin profesionist ngaKosova, Armend Gashi, njëherit pronar dhe themelues i sallonit te njohur Vogue […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.