VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘anxhela martini’

Anxhela Martini prek veten

Anxhela Martini prek veten

Ajo është mësuar me skandale, por është gjithmonë në qendër të  vëmendjes. Është kjo modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, e cila në këtë foto vjen si gjithmonë seksi, por madje shumë e dashuruar pas vetes, siç e shihni duke prekur të pasmet e saj. Megjithatë, këtë kënaqësi ia ka dhënë vetes, pasi edhe foton […]

Anxhela Martini “vrasëse seriale” me pistoletë në dorë

Anxhela Martini “vrasëse seriale” me pistoletë në dorë

Bukuroshja Shkodrane e cila po bën karrierë në modeling, së fundi ka publikuar një foto të ngjashme me një sekuencë filmi, duke shtuar se Anxhela Martini është ulur pranë një mashkulli dhe mban pistoletën në dorë. Veshja e errët, arma në dorën e djathtë dhe pranë, valixhja që mbahet zakonisht nga vrasësit serial me “mjetet […]

Anxhela Martini: Jam dashuruar me milionerin Voegele

Anxhela Martini: Jam dashuruar me milionerin Voegele

Prej kohësh përflitej, por tani është zyrtare: Anxhela Martini dhe milioneri Tim Voegele janë të dashuruar. “Gjithçka ndodhi shumë shpejt,” tregon Martini për portalin “20 minuta”. Ata janë njohur në një festë në dhjetor në Gstaad. Edhe menaxherja e Martinit e pranon se ata tashmë janë një çift. Voegele, 22 vjeç, është lidhur me shqiptaren e famshme, […]

Anxhela Martini, frikë nga konkurrenca apo urren modelingun?

Anxhela Martini, frikë nga konkurrenca apo urren modelingun?

Modelja më e famshme shqiptare, e cila ka kaluar në një kalvar mundimesh e sakrificash për të çarë në botën e vështirë të modelingut ka vendosur të japë një mesazh mbi këtë fushë. Çuditërisht modelja shqiptare i këshillon të gjitha vajzat e reja, që duan të bëhen modele të heqin dorë nga ky profesion se […]

Anxhela Martini zbulon gjoksin

Anxhela Martini zbulon gjoksin

 Modelja shqiptare ka marre pjese jo pa u vënë re në një festim pikant 3-ditor në Gstaad të Zvicrës Disa nga vajzat më bukuroshe të së ashtuquajturës aristokraci evropiane janë mbledhur në Gstaad të Zvicrës për një festë elite me pesë yje, mbi dëborë. Bëhej fjalë për një takim 3-ditor mes koktejleve, garave të skive, […]

Anxhela Martini: Jam një vajzë e mirë, nuk do ndryshoj kurrë

Anxhela Martini: Jam një vajzë e mirë, nuk do ndryshoj kurrë

Angela Martini beson se është një vajzë jo vetëm e bukur dhe e talentuar, por edhe shumë e mirë. Këtë mendim për veten modelja e famshme e ka ndarë me të gjithë miqtë e saj në Facebook, ku sipër një fotoje tepër të nxehtë ka shkruar: “Jam një vajzë e mirë dhe kjo nuk do […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.