VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Angelina Jolie’

Angeline Jolie shet stolitë për të financuar shkollën në Afganistan

Angeline Jolie shet stolitë për të financuar shkollën në Afganistan

Aktorja e njohur e Hollywoodit, Angeline Jolie, ka hapur edhe një shkollë për vajza në Afganistan dhe planifikon ta financojë me paratë që do t’i marrë nga shitja e koleksioneve të stolive që i ka disenjuar, transmetojnë mediet elektronike. Jolie, që është ambasadore e vullnetit të mirë të UNHCR-së, ka financuar një shkollë për vajza […]

Angelina Jolie ndahet prej Bradit shkaku i drogës dhe alkoolit

Angelina Jolie ndahet prej Bradit shkaku i drogës dhe alkoolit

Çifti më i famshëm holivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, thuhet se janë grindur ashpër dhe janë ndarë, ndërsa arsyeja kryesore është që aktorja i rrinte shumë mbi kokë aktorit nga dehja dhe përdorimi i drogës nga Pitt. Siç raporton portali “ShowbizSpy” Angelina dhe Brad janë grindur për shkak të xhelozisë së saj dhe teprimit […]

Angelina Jolie dëshiron të jetë mikeshë me fëmijët

Angelina Jolie dëshiron të jetë mikeshë me fëmijët

Jolie dëshiron të jetë “mikeshë” me fëmijët kur ata të bëhen tinejxherë, por e di se do të jetë “vështirë” për të gjithë familjen kur secili prej gjashtë fëmijëve të saj të arrijë pubertetin. “Mezi pres ata të bëhen tinejxherë. Mezi pres ata të përpiqen të pretendojnë se nuk bëjnë diçka të keqe”.

Bashkë me fëmijët në lojëra

Bashkë me fëmijët në lojëra

Angelina Jolie ka vendosur të zgjedhë Francën për të kaluar pak pushim me fëmijët e saj pas udhëtimit që bëri në Irak ku vizitoi regugjatë. Në fotografitë e publikuara që janë bërë sot, ylli 37 vjeçar është parë të jetë tejet e lumtur teksa ka kaluar thuajse gjithë ditën me fëmijët e saj në një […]

Angelina Jolie, transplant mëlçie?

Angelina Jolie, transplant mëlçie?

Angelina Jolie vuan nga Hepatiti C. Lajmin e bën të ditur ‘National Enquirer’, një revistë e njohur për lajme bombastike, por që rrallë gjejnë konfirmim. Sipas revistës, dobësia e aktores së famshme hollivudiane i detyrohet hepatitit C që e ka marrë kur ishte e re, në kohën që abuzonte me drogën e alkoolin.

Pitt: Do të martohemi një ditë…

Pitt: Do të martohemi një ditë…

Brad Pitt ka mohuar njoftimet se do të martohet me Angelina Jolien pas disa javësh. Çifti i famshëm u fejua në prill, ndërsa që atëherë po spekulohet për dasmën e tyre që thuhet se do të bëhet në Francë. Mirëpo, Pitt ka përgënjeshtruar fjalët që thonë se martesa e tyre do të ndodhë së shpejti.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.