VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Altuna Sejdiu’

Skandali i Tunës në “X Factor” me “vibrator”

Skandali i Tunës në “X Factor” me “vibrator”

Këngëtarja Tuna, e cila cilësohet si një vajzë mjaft e talentuar në fushen e muzikës, është po ashtu një përsonalitet që mban vemëndjen e fansave dhe mediave në fokus, me skandale dhe batuta të njëpasnjëshme. Viti 2012 me siguri që do të mbahet mend për videon e saj provokative “I asaj” por edhe rrjeti i […]

Tuna shton shumë në peshë, fansat fillojnë aludimet per shtatzëni

Tuna shton shumë në peshë, fansat fillojnë aludimet per shtatzëni

Tuna nuk është as në lidhje e as e martuar! Të paktën kështu e dimë ne ose këngëtarja nuk ka deklaruar diçka për jetën e saj private. Ajo është pjesë e “X Factor”, por nuk qëndron vetëm në Tiranë, pasi gjithmonë është në lëvizje për koncertet të cilat i ka të aranzhuara, ndërsa në një […]

Tuna bën “like” prapanicën

Tuna bën “like” prapanicën

Edhe në pëlqimet në instagram Tuna është mjaft “trendy” sepse ajo bën like për shembull ndër të tjera edhe një prapanicë ku është e vizatuar një tatu me gjethen e mariuhanës.

Tuna insiston për iluminatë

Tuna insiston për iluminatë

Gjesti i dytë i shumë përfolur i Tunës në klipin “I Asaj” është padyshim shenja me duar, njësoj si ajo që njihet e “Illuminatit”, e famshme nga Jay-Z, Beyonce, Kanye West e tani edhe nga Rita Ora. Por të gjithë të lartë përmendurit janë pjesë e kompanisë së njohur muzikore, Roc Nation, por Tuna çfarë […]

Tuna kete here me Genen

Tuna kete here me Genen

Këngëtarja e hitit “I asaj”, Altuna Sejdiu, vazhdon koncertet e saj kudo ku ka shqiptarë. Ne zbuluam këtë foto të realizuar në Evropë, ku këtë herë këngëtarja bionde ka qenë me Genën. Dhe, nëse ju shkon mendja për ndonjë flirt mes tyre, Jo.

Tuna ofendon rëndë Vali Corleonen

Tuna ofendon rëndë Vali Corleonen

Këngëtarja Altuna Sejdiu (Tuna) është hidhëruar shumë me deklaratat e rënda që Vali Corleone i ka dhënë në Tv Klan gjatë emisionit “Zonë e Lirë”. Djaloshi kontrovers nga Gjilani që e ndërlidh veten me familjen Corleone të Sicilisë, gjatë intervistës para tri ditësh, ka lënë të kuptohet se ky ka pasur një lidhje me Tunën.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.