VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Afërdita Dreshaj’

Aferdita: ‘Kam shumë surpriza për ju…së shpejti’

Aferdita: ‘Kam shumë surpriza për ju…së shpejti’

Ka premtuar se së shpejti do të rikthehet në Evropë. Dhe duket se janë pikërisht befasitë e radhës që do ta kthejnë në këtë pjesë të botës. Afërdita Dreshaj, modelja e shndërruar në këngëtare, ka premtuar befasi të këndshme për publikun. Dhe teksa angazhimet në botën e modelimit nuk po i ndalë, ajo duket se […]

Afërdita Dreshaj: Shqiptarët i futin hundët gjithkund

Afërdita Dreshaj: Shqiptarët i futin hundët gjithkund

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, është mjaft e përfolur në media për ndarjen e saj nga i dashuri Shpat Kasapi.Afërdita Dreshaj është shqetësuar kohët e fundit dhe është nervozuar me njerëzit që po merren me të. Ajo madje në një shkrim të saj në rrjetin social Facebook i ka porositur të gjithë që t’i shikojnë […]

Afërdita tregon në Twitter sa herë shkon për të ushtruar

Afërdita tregon në Twitter sa herë shkon për të ushtruar

Modelja e shndërruar në këngëtare Afërdita Dreshaj prej shumë vitesh aktivitetin e saj e zhvillon në Amerikë. Duke qenë se Zoti i ka dhuruar bukurinë ajo nuk heziton aspak ta prezantoj vetën në profilet e saj të ndryshme, në veçanti në Twitter. Një gjë që të bie në sy, në rast se për një kohë […]

Afërdita Dreshaj: Koha para dhe pas babait tim

Afërdita Dreshaj: Koha para dhe pas babait tim

Kujtimet më të bukura i përkasin kohës kur babai i saj ishte akoma në këtë jetë. Ato më të hidhurat, pasi ai nuk jetonte më. Ndaj tani gjithçka duket se e ndan me të ëmën, që është dhe i vetmi ditar i gjithë sekreteve të saj. Disa prej të cilave, Afërdita Dreshaj i rrëfen në […]

Afërdita Dreshaj pozon për Tarik Ediz

Afërdita Dreshaj pozon për Tarik Ediz

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, kohën e fundit është shkëputur nga angazhimet e saj në muzikë, për t’iu përkushtuar modelizmit. E fejuara e këngëtarit Shpat Kasapi, që vitin e kaluar ka prezentuar Kosovën në spektaklin e bukurisë “Miss Universe”, i është rikthyer Amerikës, ku është angazhuar në disa projekte mode.

Afërdita mund të fle përgjithmonë me Anxhela Martinin

Afërdita mund të fle përgjithmonë me Anxhela Martinin

Miqësia mes personazheve vip nuk është e rrallë. Kemi shumë nga ta që ruajnë një shoqëri prej kohës dhe kemi nga ata që dikur miq e sot nuk e njohin njëri tjetrin. Por ky nuk është rasti i Angela Martinit dhe Afërdita Dreshaj.Ato kanë qenë shoqe edhe para se të ishin kaq të famshme pasi […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.