VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Adelina Tahiri’

Adelina thyen dorën

Adelina thyen dorën

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka thyer dorën. Cfarë ka ndodhur saktësisht me këngëatren ende nuk dihet, por, ajo ka postuar një fotografi në Twitter, ku shihet dora e thyer. Në dorën tjetër ajo ka të vendosur një sirum ndërkaq fytyra e saj duket tepër e zbehtë.

“VIP Shpija”, banorë Shkëndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati

“VIP Shpija”, banorë Shkëndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati

Edicioni i tretë i spektaklit “VIP Shpija” do të nisë shumë shpejt dhe shikuesit shqiptarë do të kenë mundësinë ta ndjekin përmes ekranit të platformës Digitalb ku prezantimi i është besuar bukuroshes Jonida Vokshi. Por cilën do të jenë banorët e shtëpisë? Organizatori Fisnik Vejsa thotë se do të jenë nga fusha të ndryshme të […]

Adelina Tahiri “rivalizohet” nga nëna

Adelina Tahiri “rivalizohet” nga nëna

Adelina, ashtu siç e kemi parë edhe në evente të tjera, ka zgjedhur të shoqërohet nga nëna e saj, e cila është e veshur po me aq klas sa dhe e bija. Nisur nga këto foto, gjithkush mund të mendoj se Adelina ka zgjedhur si partnere shoqen e saj në eventin “Tirana Art Days”, pasi […]

Adelina Tahiri: Mamaja nuk më lë të zë të dashur

Adelina Tahiri: Mamaja nuk më lë të zë të dashur

Bukuroshja Adelina Tahiri u bë pjesë e diskutimeve në mediat shqiptare dhe maqedonase nga dita e pavarësisë së Maqedonisë, ku u shfaq e veshur me pantollona të shkurta me flamurin amerikan. Pas kësaj, këngëtarja Tahiri ka reaguar në lidhje me atë se pse çohet kaq shumë pluhur, kur në botë është trend i ri me […]

Aventura verore e Adelinës

Aventura verore e Adelinës

Këngëtarja Adelina Tahiri, ashtu siç kishte paralajmëruar, gjatë fundjavës ka publikuar videoklipin e saj të ri, për këngën me titull “Kujtim”. Kënga është realizuar në bashkëpunim Elgit Dodën, i cili edhe ka punuar muzikën, ndërsa videoklipi është realizuar nga Tomato Production.

Adelina Tahiri, paralajmërohet nga hakerët

Adelina Tahiri, paralajmërohet nga hakerët

Këngëtarët shqiptarë, e kanë kthyer në domosdoshmëri pasjen e një faqeje në rrjete sociale, ku komunikojnë me fansat e tyre. Jo rrallëherë, janë ballafaquar me sulme hakerësh, që ua kanë mbyllur këto faqe. Pas disa këngëtareve me emër si Linda halimi, Bleona Qerreti, Kaltrina Selimi apo e fundit Dafina Zeqiri, kësaj here, hakerët duket se […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.