VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Adelina Tahiri’

Adelina Tahiri zmadhon gjoksin disa numra me operacion

Adelina Tahiri zmadhon gjoksin disa numra me operacion

E ka mbajtur të fshehtë dëshirën për të pasur një gjoks të madh dhe, siç shohim, tashmë e ka bërë realitet. Këngëtarja 19-vjeçare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, e ka inauguruar gjoksin e saj më të madh në mbrëmjen gala të “Zhurma show”. Adelina e kishte nxjerrë në pah këtë ndryshim të dukshëm në trupin e […]

Adelina Tahiri vazhdon te relaksohet Dubai

Adelina Tahiri vazhdon te relaksohet Dubai

Nga sportet ekstreme tek rrezet e diellit dhe uji kristaltë i plazheve në Dubai. Të gjitha këto po i shijon në maksimum këngëtarja seksi Adelina Tahiri për të cilën duket se pushimet ende nuk kanë mbaruar. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka ndarë foto herë pas here në rrjtet sociale tanimë që ndodhet atje […]

Adelina Tahiri probleme me kilet e tepërta, as kërcimi s’i bën punë

Adelina Tahiri probleme me kilet e tepërta, as kërcimi s’i bën punë

Ka qenë e ftuar për të kënduar në një mbrëmje muzikore, është veshur me xhinse  të shkurta për të ekzaltuar publikun me hiret e saj. Këngëtarja Adelina Tahiri,  edhe pse për herë të dytë ka filluar garën e kërcimit në Maqedoni, siç duket  ushtrimet e shumta që bën çdo ditë nuk e ndihmojnë për të […]

Adelina Tahiri: Xhelozia e Afërditës prishi miqësinë mes nesh

Adelina Tahiri: Xhelozia e Afërditës prishi miqësinë mes nesh

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret e reja, e cila shpesh është vënë në shënjestër të mediave dhe historive rozë. Këngëtarja aktualisht është duke bërë “Dancing ëith the stars” në Maqedoni dhe tregon se është mjaft e angazhuar me këtë projekt. Veç kësaj ajo do të vijë edhe me tri këngë të reja, njërën prej […]

Kush e bën të lumtur Adelina Tahirin?!

Kush e bën të lumtur Adelina Tahirin?!

Kohë të mira për këngëtaren, Adelina Tahiri. Vetëm pak kohë më parë artistja shqiptare nga Maqedonia njoftoi në Instagram se do të jetë pjesëmarrëse në Dancing With the Stars në Maqedoni, ndërsa së fundi ajo ka postuar një buqetë me lule, të cilën siç thotë vetë ajo, ia ka dhuruar partneri.  “Dhurata më e bukur […]

Adelina Tahiri, në “Dancing With The Stars” në Maqedoni

Adelina Tahiri, në “Dancing With The Stars” në Maqedoni

Edhe pak muaj, fillon spektakli, ‘Dancing With The Stars’ në Maqedoni e pjesë e kësaj gare në vallëzim do të jetë edhe një këngëtare shqiptare. Bëhet fjalë për, Adelina Tahirin e cila jeton në Maqedoni ndërkaq, këtë lajm e ka zbuluar vetë këngëtarja për fansat e shumtë. “Një lajm të ri për të gjithë! Jam […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.