VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Adelina Ismajli’

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Spektakli dhe gara që bën ëndrrat e çdo njeriu për muzikën realitet po afron në sezonin e tij të dytë. “X Factor Albania” do të nisë edicionin e tij të dytë. Çdokush dëshiron të ndryshojë jetën… çdo njëri do të jetë i suksesshëm dhe të mos jetë më një njeri i zakonshëm. 16 finalistët e […]

Adelina Ismajli kujt i thotë “Ku ma ke”?

Adelina Ismajli kujt i thotë “Ku ma ke”?

Këngëtarja Adelina Ismaili ka lasnsuar në Youtube këngën e saj më të re, “Ku ma ke”.Kënga mund të jetë një hit i ri veror, dhe pamjet e klipit janë kryesisht pamje të nxehta verore. Klipi është realizuat nga “Iliada Entertainment” në bashkëpunim me “Pik Studio”

Adelina: Nuk do të ketë asnjë duet me Leonora Jakupin

Adelina: Nuk do të ketë asnjë duet me Leonora Jakupin

Mediat në Kosovë patën njoftuar për një pajtim të mundshëm mes këngëtareve, Adelina Ismalji dhe Leonora Jakupit. Madje, thuhej se Adelina kishte lenë mbrapa mëritë e vjetra dhe i kishte kërkuar Leonores, të bënin një klip muzikor kushtuar Kosovës. Por një prononcim për “THASH&THEM”, pop ylli shqiptar, Adelina Ismaljli thotë se ky lajm nuk është […]

Adelina Ismajli, mburrje per gjithe shqiptarine

Adelina Ismajli, mburrje per gjithe shqiptarine

Adelina Ismaili, ose këngëtarja e afirmuar edhe në shkallë ndërkombëtare, ka kohë që është bërë idhull i shumë njerëzve pa dallim moshe gjinie dhe përkatësie. Ajo, me konsekuencë deri në fanatizëm po i realizon synimet në lëmin e muzikës, duke prekur edhe majat e saj. Origjinaliteti, zëri, repertoari, sharmi skenik dhe sinqeriteti e bëjnë Adelinën […]

Adelina Ismajli, ne jurine e “Miss & Mister Zvicra”

Adelina Ismajli, ne jurine e “Miss & Mister Zvicra”

Për të sukseset nuk kanë të sosur… Shumë shpejt, më 28 prill, diva e muzikës, Adelina Ismajli, do të jetë pjesë e jurisë së spektaklit “Miss& Mister Zvicra”, që do të zhvillohet në po këtë vend. Këngëtarja, e cila prej kohësh ndan jetën e saj mes Zvicrës dhe Francës, pas klasifikimit të këngës së saj […]

Revista Anabel dhe Adelina Ismajli kopjojne Jonny Depp dhe Penelope Cruz

Revista Anabel dhe Adelina Ismajli kopjojne Jonny Depp dhe Penelope Cruz

Ne numrin e fundit te muajit Mars revista e njohur e modes ne Shqiperi “Anabel”, ne kopertinen e faqes se pare, ka nje foto gjigande dhe nje rrefim ekskluziv te Adelina Ismajlit per te dashurin e saj te jetes. Fotoja ne kopertinen e Revistes Anabel, eshte kopje origjinale e kopertines se Filmit “Blow”, te aktoreve […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.