VIP Shqiptar

Spears më një look të ri për reklamën e parfumit

Këngëtarja e njohur Britney Spears është shfaqur së fundmi më një look të ri. Gjatë promovimit të parfumit të saj më të ri, ajo ka vendosur të ndryshoi ngjyrën e flokut, por natyrisht duke vendosur një paruke të zezë.

Britney është shprehur se është besnike e pamjes së saj bjonde dhe për tre dekada nuk ka bërë asnjë ndryshim, ndaj dhe kishte frik ti ngjyroste flokët dhe vendosi të dilte me paruke. Por edhe brune ajo është fantastike, pasi fotot e shfaqura kanë marrë komplimente të shumta.

Këngëtarja 30-vjeçare këtë fundjavë hodhi në treg parfumin me një kombinim të dy parfumeve të mëparshëm të saj: Fantasy dhe Midnight Fantasy, të cilët kanë pasur shumë sukses.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.