VIP Shqiptar

Sara publikon foto me djalin, Ledioni fshin komentin brenda sekondës (Foto)

11Sara Hoxha ka publikuar një foto me djalin e saj London Noor.

Trashëgimtarja e Top Media sërish është kujdesur të mos tregojë fytyrën e vogëlushit.

‘Të dëgjo, është vështirë të jesh fëmijë’-shkruan Sara në foton, ku duket se shikon me adhurim të voglin e saj.

Reagimi i Ledionit,babait të London, tërhoqi vëmendje. Ai ka shkruar ‘Fillove dhe ti me bebin me kuriz’. Dhe brenda pak sekondash komenti është zhdukur. / Gazeta Express/
9

10

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.