VIP Shqiptar

Ryva flet për herë të parë pas lindjes së vajzes. Ja si po ndihet ajo…

Ryva flet për herë të parë pas lindjes së vajzes. Ja si po ndihet ajo...Këngëtarja Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e ka sjell në jetën të bijën e saj Dorelen, që tashmë është dashuria më e madhe e këngëtares. Ryva Kajtazi flet për herë të parë për revisten “Kosovarja” rreth ndjesisë së të bërit nënë. “Është gjëja më e bukur në botë.

Një fëmijë është bekimi dhe dhurata më e madhe që mund ti bëhet një femre. Frazat mund të tingëllojnë si klishe, por realiteti nuk është aspak i tillë, pasi ka të bëjë me një eksperiencë të pa krahasueshme”.

Ryva thotë për “Kosovaren” se Dorela është mirë dhe se e ka plotësuar shumë. Këngëtarja ka shtuar se jetës muzikore do ti kthehet menjëherë në start të sezonit veror./Kosovarja/

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.