Për modelen Françeska Jaçe vera nuk ka ikur ende. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto provokuese në plazh, ku shfaqet më seksi...
Moderatorja Luana Vjollca prej kohësh është përfolur se është në një lidhje dashurie me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj, megjithëse asnjëri prej tyre...
Ai është një nga reperët më të ndjekur shqiptarë. Por a ju kujtohet se si dukej Noizy në fillimet e karrierës së tij artistike?...
Këngëtari legjendar vazhdon të na befasojë me stilin e tij të jetës. Sabri Fejzullahu, këngëtari shumë i dashur për publikun duke folur për këngën...
Gjatë spektaklit “Dance with me” Robert Berisha dhe Lejla Kraja janë komentuar për afrimitetin mes tyre. Gjë të cilën Alketa ja u ka vënë...