Mariah Carey ua ka nxjerrë ‘gishtin’ organizatorëve të Gammyt duke mos pranuar të jetë pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve. Krijuesja e...
Në show-n e të mirënjohurit David Letterman-it, këto ditë ishte mysafire pop princesha Britney Spears. Në të vërtetë gjatë emisionit, ekipi kishte incizuar...
Në shtrat, u ka rrëfyer ish-top modelja miqve të saj të mbledhur në një vend privat në Sardenja, "njerëzit e popullit" janë shumë...
PINK-u në Shqipëri ishte një mashtrim. Dhe kjo i ka kushtuar firmës që e lançoi ardhjen e këngëtares me famë botërore në Shqipëri,...
Magjistarin po e akuzon manekinia dhe ish-garuesja për Miss Uashington.  Vajza nga Siatle, 22-vjeçare, emri i së cilës nuk u publikua po...