Tori Spelling është shtruar në spital gjatë dites  së hënë, për shkak të një sëmundje të panjohur në stomak. Aktorja Tori u dërgua...
Ylli i filmit “Jennifer's Body”,23-vjeçarja Megan Fox, thotë se ajo është tallur në shkollë kur iu ka thënë shoqeve të klasës se ëndërron...
Adelina Ismajli ka vendorur ta çojë lidhjen e saj të dashurisë drejt martesës. Lajmi është bërë i ditur nga të afërm të këngëtares....
Madonna do martohet per here te trete ne jeten e saj dhe kete do ta beje brenda vitit 2009. Madonna 51 vjecarja e lidhur...
Ajo eshte shoqja e jetes e kengetarit te njohur per frekuentuesit e jetes se nates ne Tirane, Vedat Ademit. Quhet Dorela dhe e gjejme...