Laura Pausini nderohet me nje tjeter cmim nderkombetar. Kengetarja e famshme italiane ka fituar cmimin ne kategorine "Albumi me i mire per femra...
Stine vjen me një këngë të re e cila titullohet “Pse” tekstin dhe muzikën është ralizuar nga vet këngëtari. Stine së shpejti do...
Mania per te qene e bukur ne cdo moment te dites mund te coje edhe ne zbehjen e pamjes vizuale. Marinela Sullaj eshte...
Eshte mbremje, aktorja me e re e skenes se teatrove shqiptare, Olta Gixhari zgjedh shpesh, shtepine si strehen me te rahatshme per te...
Burbuqe Berisha është zgjedhur drejtoreshë e përgjithshme e Teatrit Kombëtar të Kosovës me vendim të ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Valton Beqiri....