Presidenti Amerikan, Barack Obama dhe bashkeshortja e tij, Michelle Obama kane festuar bashke me femijet naten e festes se Haloween-it. Ne mbremjen e organizuar...
Alexandra Burke dëshiron numër sa më të madh të fansave gay, pasi këngëtarja ka thënë se iu beson vetëm meshkujve homoseksualë. “Më pëlqejnë meshkujt...
Kur bie fjala për Sinanin, njerëzit kanë mendime të ndryshme. Disa mbledhin buzët, të tjerët janë fansa dhe dashamirës, të tjerët janë indiferentë,...
E motra e kengetares Kylie Minogue, Danii Minogue ka vendosur te shfrytezoje ne maksimum imazhin e saj per te hequr qafe borxhllinjte. Danii ka...
Gjumashe apo e dashuruar me kreva tin? Anjeza Branka i ka të dyja, këngëtarja preferon të kalojë plot 12 orë në krevat, madje...